Українською     In English
Портал г.Смела » Новости г Смела

Чемпіони Сміли

26.05.2011, Просмотрено: 2187, Категория: Спорт, Комментарии: 2
З 17 по 21 травня 2011 року у місті Славутичі, Київської області відбувся Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 15 років та Всеукраїнський відкритий турнір пам’яті героїв Чорнобиля серед юнаків та дівчат до 17 років з важкої атлетики. Переможницею Чемпіонату України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років стала смілянка Єлизавета Баєва.

Смілянка Баєва Єлізавета на Чемпіонаті України серед дівчат у ваговій категорії до 63 кг посіла перше місце, і стала срібною призеркою у Всеукраїнському турнірі серед дівчат, які на два роки старші за неї. Тим самим Єлізавета примножила здобутки наших чемпіонів - майстра спорту міжнародного класу Баєвої Дарини, чемпіона України 2010 року Губанова Артура, срібного призера Чемпіонату України 2010 року Кукарцева Іллі, а також продовжила славні традиції спортивної династії Баєвих.

Тренер наших переможців, смілянин - Баєв Сергій Миколайович, який вже два роки тренує збірну команду України з важкої атлетики.