Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Чергова жертва програми "Дуболоми", що йде на Discovery

26.01.2011, Просмотрено: 2228, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 3
Чергова жертва програми \"Дуболоми\", що йде на DiscoveryНа американському телебаченні вже не один рік із успіхом йде програма «Дуболоми».
Як відомо ведучі цієї програми, яка йде на каналі Дискавері ставлять свої досліди як у студії, так і на відкритому повітрі. За допомогою своїх асистентів і великої кількості добровольців вони в невимушеній обстановці за допомогою техніки та різноманітних приладів з'ясовують по-справжньому вражаючи речі.

Схоже власники позашляховиків, не зважаючи на живі приклади, а також застереження рятувальників продовжують із незрозумілою впертістю «наступати на ті ж самі граблі». Ну не вміють їх машини плавати хоч ти лусни.

26 січня в районі Черкаського розважального комплексу "Робінзон", затонув "Jeep Grand Cherokee". Це вже третій позашляховик, що провалився під кригу цього року в межах міста Черкаси.

25 річного власника автомобіля, та його чарівну пасажирку, які так невдало покаталися на «День студента» рятувальникам довелось знімати з даху затонулого автомобіля, де рятуючись від води вони знайшли прихисток.

За допомогою спеціальних пластикових ношей потерпілі, які добряче вимокли, за кілька хвилин опинилися на березі, де їх вже чекали медики.

mini-2.jpg

mini-3.jpg

mini-5.jpg

mini-6.jpg


http://www.gumns.ck.ua
Теги: МНС
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

avatar
Цитировать

Гость написал(а):

26.01.2011 | ICQ: ---
не переживай - мама с папой новый купят ...

--------------------

Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.