Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Чергові порушення, виявлені в ході операції "Автомобіль".

03.02.2011, Просмотрено: 2429, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Чергові порушення, виявлені в ході операції "Автомобіль"


З 25.01.2011 року, в Черкаській обл. проводиться операцію Автомобіль. Лише тільки вчора було затримано 4 авто, у яких було виявлено порушення з використанням ТЗ.

Так, за минулу добу трапились такі факти:

02.02.2011, інспекторами ДПС Смілянського району на 198 км а/д Київ-Знам'янка, затриманий автомобіль Мерседес, (евакуатор), який перевозив автомобіль "Каділак-Флітвуд", без державного номерного знаку та без відповідних документів. Згідно бази АІПС "Автомобіль" на території України не зареєстрований. Доставлений на спеціальний майданчик тимчасового тримання.

02.02.2011 у м. Черкаси по вулиці Котовського, інспекторами взводу супроводження, при перевірці а/м ВАЗ-2109, виявлено, що кузов автомобіля без номерний, а комплектуючі деталі автомобіля не відповідають записам в реєстраційних документах. Транспортний засіб доставлений на спеціальний майданчик тимчасового тримання.

02.02.2011 у м. Умань, по вулиці Визволителів, інспекторами ДПС був зупинений автомобіль Опель-Омега, під керуванням 26 річного жителя м. Умань, при перевірці виявлено, що державний номерний знак належить іншому транспортному засобу. Автомобіль доставлений на спеціальний майданчик тимчасового тримання.

02.02.2011 у м. Черкаси по вулиці Л. Українки, інспекторами взводу супроводження при перевірці а/м БМВ-520, виявлено, що номер кузова переварений. Автомобіль доставлений на спеціальний майданчик тимчасового тримання.

Всі матеріали для подальшого розгляду та розслідування направлені до районних відділів міліції.

Теги: ДАІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.