Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Чужим майном не розбагатієш

15.03.2011, Просмотрено: 1388, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Чужим майном не розбагатієшВ ході проведених оперативно-розшукових заходів, працівниками відділу податкової міліції Смілянської ОДПІ встановлено, що посадовими особами одного з підприємств Смілянського району в період з 2006 по 2007 рік із однією з кредитних спілок Черкащини укладалися договори кредитної лінії на загальну суму близько 500 тис. грн.

Однак протягом строку дії договорів, діючи умисно з корисливих мотивів, шляхом обману з метою заволодіння чужим майном та ухилення від сплати обов'язкових платежів (шахрайство), недотримуючись графіку погашення відсотків за користування кредитом посадові особи не повернули вказані кошти, чим завдали збитків кредитній спілці в особливо великих розмірах.

Крім того, посадові особи підприємства протягом вказаного періоду, діючи умисно, посягаючи на суспільні відносини у сфері зайняття господарською діяльністю, шляхом набуття грошових коштів та наданню правомірного вигляду володінню вказаними коштами, а саме: здійснили дії, які забезпечили можливість розпоряджатися такими грошима, заволоділи коштами кредитної спілки та в подальшому вказані кошти, отриманні злочинним шляхом використали на власні потреби та господарські потреби підприємства, таким чином легалізувавши їх.

Прокуратурою Черкаської області порушено кримінальну справу за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, вчинених посадовими особами цього підприємства за ознаками злочинів, передбачених частиною 4 статті 190 та частиною 1 статті 209 Кримінального кодексу України.

Ведеться розслідування кримінальної справи.


Сергій Урніш
старший оперуповноважений
штабу відділу податкової міліції
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.