Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 ДАІшники кажуть - ні хабарам.

27.01.2011, Просмотрено: 4349, Категория: События, Комментарии: 10
ДАІшники кажуть - ні хабарам.Спільна робота Департаменту ДАІ МВС України з обласними управліннями та відділеннями ДАІ в областях, зокрема в Черкаській області, спрямована на підняття іміджу ДАІ і подолання стереотипу - інспектор – хабарник. Внаслідок чого проводились відповідні операції, які підтвердили, що на сьогоднішній день практично неможливо «відкупитися» від «охоронців доріг» за правопорушення адміністративного законодавства стосовно Правил Дорожнього руху, які водії транспортних засобів скоюють на автомобільних шляхах міста та області.

Нагадуємо та попереджаємо, що відповідно до чинного законодавства, а саме ст. 369 (Дача хабара) Кримінального кодексу України за вище вказані дії санкція статі передбачає покарання в вигляді штрафу, обмеження або позбавлення волі з конфіскацією майна. Тож слід задуматись над цим і як воно може скінчитись.
Майже щодня у зведеннях ДАІ Черкаської області можна найти факти спроби дачі хабара інспекторам ДПС.

25.01.2011 по вулиці Леніна в м. Сміла, інспекторами ВРЕР за порушення ПДР буз зупинений а/м "Фіат Скудо", під керуванням 48 річного жителя м. Сміла, який за уникнення від адміністративної відповідальності намагався дати хабара інспекторам в сумі 255 грн.

Інспекторами Уманської роти ДПС в Маньківському районі 25.01.2011 на 187 км а/д Київ-Одеса, за порушення ПДР буз зупинений а/м "Шкода Октавія", під керуванням 30 річного жителя м. Умань, який за уникнення від адміністративної відповідальності намагався дати хабара інспекторам в сумі 100 грн.

26.01.2011 в м. Черкаси, по вулиці Енгельса, за порушення ПДР, був зупинений а/м "Шевроле", під керуванням 22 річного, жителя с. Нечаївка, непрацюючого, який за уникнення від адміністративної відповідальності по ст. 122 ч. 1 КУпАП запропонував інспектору ДАІ хабара в сумі 100 грн.

26.01.2011 в м. Ватутіне, по вулиці Миру, за порушення ПДР, був зупинений а/м ВАЗ-2101, під керуванням 25 річного жителя м. Ватутіне, непрацюючого, який за уникнення від адміністративної відповідальності по ст. 122 ч. 1 КУпАП запропонував інспектору ДАІ хабара в сумі 200 грн.

26.01.2011 на 197 км Київ-Знам'янка, інспекторами Смілянської роти ДПС за порушення ПДР, був зупинений а/м "Фольксваген Пасат", під керуванням 27 річного, жителя м. Сміла, який за уникнення від адміністративної відповідальності по ст. 122 ч. 1 КУпАП запропонував інспектору ДАІ хабара в сумі 255 грн.

26.01.2011 у м. Городище, по вулиці Миру, за порушення ПДР, був зупинений а/м ВАЗ-21114, під керуванням 40 річного жителя м. Городище, непрацюючого, який за уникнення від адміністративної відповідальності по ст. 122 ч. 1 КУпАП запропонував інспектору ДАІ хабара в сумі 100 грн.

26.01.2011 в м. Шпола у приміщенні ВДАІ, за сприяння в проходженні державного технічного огляду автомобіля 33 річний житель м. Шпола, непрацюючий, намагався дати хабара інспектору ДПС в розмірі 100 грн.

Матеріали по даним випадкам були направленні до місцевих прокуратур.

По матеріалам http://www.udai.ck.ua/Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.