Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Деклараційна кампанія – підсумки

22.05.2012, Просмотрено: 1154, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Кожен дисциплінований громадянин виконав свій громадянський та конституційний обов’язок, подавши до 1 травня 2012 року декларацію про майновий стан та доходи за 2011 рік. Такі громадяни також захистили себе від зайвих витрат щодо відповідальності, яка виникає відповідно до податкового законодавства в частині сплати штрафних санкцій за неподання та несвоєчасне подання податкових декларацій.

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих в 2011 році, вже завершилась. За попередніми підсумками, жителями м.Сміла та Смілянського району подано 607 декларацій про майновий стан і доходи, 415 з яких - для отримання податкової знижки.

За результатами проведених розрахунків до бюджету належить сплатити майже 229 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, поверненню підлягає 398,2 тис.грн. Нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу України, податок на доходи фізичних осіб за податковими деклараціями про отримані доходи у 2011 році фізичні особи повинні будуть сплатити самостійно – до 1 серпня 2012 року.

Податковою інспекцією за період деклараційної кампанії проведено значну масово-роз’яснювальну роботу щодо необхідності подання декларацій.

Так, на згадану тематику для платників податків проведено 14 семінарів. У місцевих засобах масової інформації висвітлено 44 матеріали, в тому числі в пресі - 16, по радіо - 21 матеріал та по телебаченню висвітлено 7 матеріалів. На веб-сайті податкової інспекції розміщено 15 матеріалів.

Виготовлялися та розповсюджувалися листівки та пам’ятки. Для цього було задіяно органи місцевого самоврядування, ринки та навчальні заклади міста, власників транспорту.

Кольорові міні-листівки із закликом про декларування доходів громадянами за 2011 рік розповсюджувалися в касах залізничного вокзалу ст. Т.Шевченко та автостанції ст. ім. Шевченко.

Процес декларування доходів громадян – один із найважливіших напрямків роботи податкової служби. Як і в попередні роки, визначальною ланкою у проведенні кампанії декларування, залишається спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільність сплати громадянами податків і створення умов, що гарантують якісне обслуговування платників.

Сектор взаємодії із засобами
масової інформації та громадськістю
Смілянської ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.