Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Декларацію по платі за землю необхідно подати не пізніше 20 лютого

30.01.2012, Просмотрено: 3131, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Декларацію по платі за землю необхідно подати не пізніше 20 лютого!Як передбачено пунктом 286.2. статті 286 Податкового кодексу України платники плати за землю (крім фізичних осіб), тобто підприємства та приватні підприємці самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

Рішенням Смілянської міської ради від 22.12.2011 року за номером 18-23/VІ затверджено нову нормативну грошову оцінку землі.

Для складання податкової декларації на поточний рік необхідно звернутися до міськрайонного управління Держкомзему у м. Смілі та Смілянському районі для отримання довідки (витягу) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Орендарям земельних ділянок з отриманою довідкою необхідно звернутися до управління архітектури для перезаключення договору оренди земельної ділянки.

Нормативну грошову оцінку земель станом на 01.01.2012 за 2011 рік необхідно індексувати на коефіцієнт індексації, що дорівнює 1,0, який відповідно до пункту 289.2 статті 289 Податкового кодексу розраховано виходячи з індексу споживчих цін за 2011 рік - 104,6 %.

Податкову декларацію по платі за землю на 2012 рік необхідно скласти на підставі уточнених даних та подати до податкової інспекції не пізніше 20 лютого.
Платник плати за землю має право подавати щомісяця нову звітну податкову декларацію, що звільняє його від обов'язку подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.


Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянськорї ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.