Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 ДК "Газ України" доручила відключити від газопостачання "Смілаенергопромтранс"

22.03.2011, Просмотрено: 1808, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
ДК "Газ України" доручила відключити від газопостачання "Смілаенергопромтранс"


Як повідомляє прес-служба ДК "Газ України", з метою посилення дисципліни газоспоживання і розрахунків за природний газ, ДК "Газ України" доручила підприємствам з газопостачання та газифікації попередити та відключити від газоспоживання 13 підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) у зв’язку із накопиченням ними значної заборгованості перед Компанією. В перелік цих підприємств потрапило підприємство "Смілаенергопромтранс".

За даними оперативного моніторингу станом на 21.03.11 за період з 01.10.10 «Донецьктеплокомуненерго» заборгувало ДК «Газ України» 295 млн. грн. (рівень оплати – 32% ), «Краматорська тепломережа» (Донецька обл.) – 11 млн. грн. (41% ), «Маріупольтепломережа» (Донецька обл.) – 149 млн. грн. (37% ), «Дніпропетровські теплові мережі» - 180 млн. грн. (45% ), «Теплоенерго» (м. Дніпропетровськ) – 37 млн. грн. (44% ), «Уж-тепло» (м. Ужгород) – 14 млн. грн. (28% ), «Мукачівтепло» (Закарпатська обл.) – 7 млн. грн. (5% ), «Теплоенергетик» (м. Кіровоград) – 22 млн. грн. (43% ), «Лисичанськтепломережа» (Луганська обл.) - 43 млн. грн. (18% ), «Теплопостачання м. Одеси» - 187 млн. грн. (45% ), «Одеська ТЕЦ» - 78 млн. грн. (35% ), «Дирекція розвитку інфраструктури території» (Харківська обл.) - 39 млн. грн. (27% ), «Смілаенергопромтранс» (Черкаська обл.) - 6 млн. грн. (14% ).

ДК "Газ України" попередньо повідомила Дніпропетровську, Донецьку, Закарпатську, Кіровоградську, Луганську, Одеську, Харківську та Черкаську обласні державні адміністрації, а також Держжитлокомунінспекцію, про необхідність відключення від газопостачання зазначених підприємств ТКЕ-боржників.

Раніше ДК "Газ України" неодноразово попереджала і застерігала керівництво теплопостачальних підприємств про можливість відключення від газопостачання у разі накопичення значних боргів.

Компанія постійно звертає увагу органів місцевої влади на необхідність упорядкування розрахунків за спожитий тепловиробниками природний газ та якнайшвидше погашення накопиченої ними заборгованості.

З метою надання допомоги підприємствам з газопостачання та газифікації у зміцненні дисципліни газоспоживання до Дніпропетровської, Закарпатської, Луганської та Одеської областей направляються групи працівників ДК "Газ України". До процесу відключення підприємств ТКЕ-боржників будуть залучатися також працівники філій Компанії у Донецькій, Харківській та Черкаській областях.

ДК "Газ України" наголошує, що населення загалом сумлінно і вчасно сплачує вартість спожитих комунальних послуг, у т.ч. теплової енергії, проте сплачені ними кошти не надходять вчасно до Компанії.

http://www.gasukraine.com.uaПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.