Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Додатковий вагонопотік через станцію ім. Тараса Шевченка

16.03.2011, Просмотрено: 5171, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Додатковий вагонопотік через станцію ім. Тараса Шевченка


У зв’язку з підготовкою до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу Одеська залізниця готується забезпечити безперешкодне курсування додаткового вагонопотоку, який буде спрямований і через станцію ім. Тараса Шевченка.

Всього на Одеську залізницю буде відхилено 11 пар вантажних та 7,5 пар пасажирських поїздів (1 пасажирський поїзд курсує тільки в парному напрямку). Відхилення поїздів відбудеться на ділянках Гребінка-Т.Шевченка, Бурти-Користівка, Користівка-П’ятихатки, Т.Шевченка-Миронівка.

Таким чином зростає обсяг роботи станцій ім. Т. Шевченка, Знам ’ янки та Помічної. Для безперешкодного пропуску додаткового вагонопотоку залізницею працівники служби колійного господарства модернізують 73,2 км колії, капітально відремонтують 2,5 км колії, замінять 19 комплектів стрілочних переводів новими на залізобетонних брусках та відремонтують середнім ремонтом 3 комплекти стрілочних переводів. Фахівці служби локомотивного господарства залізниці забезпечать не менше 117 електровозів в робочому парку локомотивного депо станції Знам’янка.

Наразі розглядаються найоптимальніші варіанти пропуску поїздів, розробляються графіки та проводяться додаткові розрахунки необхідної кількості поїзних локомотивів та локомотивних бригад.
Теги: вокзал
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.