Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Фіксований патент - чого чекати.

24.12.2010, Просмотрено: 2475, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 4
Фіксований патент - чого чекатиЧи буде здійснюватись торгівля на ринку приватними підприємцями по фіксованому патенту у наступному році?

Відповідь
Податковим кодексом України в частині особливостей справляння фіксованого податку з 1 січня 2011 року до внесення змін до Податкового кодексу стаття 14 Декрету Кабінету Міністрів України "Про прибутковий податок з громадян" в частині сплати фіксованого патенту підприємцями застосовується і в наступному році.

Громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність, мають право самостійно обрати спосіб оподаткування доходів, одержаних від цієї діяльності, за фіксованим розміром податку шляхом придбання патенту за умови, якщо вони здійснюють діяльність з продажу товарів і надання супутніх такому продажу послуг на ринках та є платниками ринкового збору згідно з законодавством.

Прикінцевими положеннями Податкового кодексу Декрет Кабінету Міністрів "Про місцеві податки і збори" з 01 січня втрачає чинність, тому сплату ринкового збору з 2011 року відмінено.

Несплата ринкового збору не може бути перешкодою для придбання (продовження) підприємцями фіксованих патентів.

Для одержання фіксованого патенту платник податку подає до податкової інспекції заяву та копію квитанції про сплату фіксованого патенту за місяць або на більший період до кінця року.

Однак умова Декрету щодо провадження підприємницької діяльності зі сплатою фіксованого податку виключно на ринках продовжує діяти в умовах Кодексу. У зв’язку з цим підприємець, який звертається до податкового органу із заявою про придбання (продовження) фіксованого патенту на наступний рік, має документально підтвердити, що він провадить свою діяльність саме на ринку.Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.