Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Фінансування закладів культури покращиться

11.01.2011, Просмотрено: 1706, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Фінансування закладів культури покращиться


Голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев провів нараду з актуальних питань району.

Зокрема, розглянуто стан реалізації державної політики зі сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Начальник відділу економіки райдержадміністрації Іван Пономаренко зазначив, що прослідковується тенденція до збільшення кількості підприємців.

У свою чергу, Сергій Зайцев наголосив на тому, що підприємцям потрібно допомагати у вирішенні нагальних питань та дав доручення зробити аналіз причин збитковості підприємств району.

Давши відповідні доручення, голова райдержадміністрації також зазначив, що необхідно відновити практику щомісячного проведення засідання ради за участю підприємців з метою вирішення актуальних питань.

Другим на порядку денному розглянуто питання підсумків роботи закладів культури району за 2010 рік. Аналізуючи це питання, начальник відділу культури і туризму А.Нечипоренко охарактеризувала стан розвитку галузі та основні проблемні питання.

За словами голови райдержадміністрації Сергія Зайцева, у 2011 році буде змінено підхід до фінансування закладів культури, а саме, кілька будинків культури буде повністю відремонтовано протягом 2011 року.


За інформацією відділу внутрішньої політики
Смілянської райдержадміністраціїПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.