Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Фізичні особи - підприємці, які перебувають на ССО, не є платниками ПДВ

13.01.2011, Просмотрено: 2447, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Фізичні особи - підприємці, які перебувають на ССО, не є платниками ПДВ


Фізичні особи – підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва відповідно до законодавства, не є платниками податку на додану вартість. Реєстрація таких платників ПДВ анулюється згідно з положеннями Податкового кодексу України.

Як відомо, поширеною схемою мінімізації податкових зобов’язань юридичними особами було перенесення бази оподаткування на суб’єкти господарювання, які перебували на іншій системі оподаткування.

Зазвичай така схема застосовувалася в роздрібній мережевій торгівлі, коли супермаркети мінімізували свої податки шляхом оплати послуг підприємцям – фізичним особам (за розміщення товарів, проведення рекламних послуг тощо), які працювали в цьому самому супермаркеті.

Інша сфера застосування схеми - реалізація виробником своєї продукції через приватних підприємців. У такому випадку практично неможливо визначити реальний розмір націнки, оскільки облік доходів та витрат, руху продукції не ведеться.

Також, за даними державної податкової служби, були випадки, коли приватні підприємства, які перебували на спрощеній системі оподаткування і були платниками ПДВ, використовувалися в якості так званих «податкових ям» та були задіяні в схемах розкрадання ПДВ.

Відділ масово-роз'яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІ
Теги: ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.