Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Форма декларації, терміни та місце її подання

11.01.2011, Просмотрено: 2015, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Форма декларації, терміни та місце її подання


Форма декларації для декларування доходів за 2010 р., у 2011 р. залишається «старою», тобто платники подають декларацію згідно з додатком №1 до Інструкції №12. Про це зазначено в листі Міністерства фінансів України від 12.12.2007 р. №31-20040-04-18/27150. Бланк декларації платник податку може безкоштовно отримати в органі ДПС.

Декларація подається до 1 травня 2011 р. до органу державної податкової служби за місцем проживання (за реєстрацією в паспорті). Слід звернути увагу: цього року до 1 травня подаватимуть декларацію, як ті платники податку, які зобов’язані її подавати, так і ті, які мають право подати її добровільно (в т.ч. із метою отримання податкового кредиту). Раніше декларацію з метою отримання податкового кредиту платники мали право подавати упродовж року.

Декларацію платник заповнює самостійно чи це може зробити нотаріально уповноважена ним особа. За неповнолітніх дітей декларацію подають їхні батьки (опікуни, піклувальники).

Декларацію платник може подати до податкового органу особисто (тоді датою подання вважається дата її реєстрації) чи надіслати поштою (тоді датою її подання вважатиметься дата здійснення поштового відправлення, зазначена на штампі відділення зв’язку).

Відділ масово-роз’яснювальної роботи ДПА в Черкаській областіПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.