Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Холод, що гріє душу - поради як правильно вибрати холодильник

05.05.2011, Просмотрено: 4266, Категория: Культура, Комментарии: 0
Холод, що гріє душуЧасто доводиться спостерігати, як покупці вибирають холодильники. Відкрили, порухали ящичками, оцінили дизайн, прицінилися. Ось власне і все. Консультанти магазину “Асоль” радять поставитися до покупки холодильника серйозніше. Отже, зробіть свій вибір з професіоналами.

Оцінюємо розмір холодильника. Для малогабаритної кухні підійдуть моделі шириною 50-60 см. Якщо кухня велика і коштів достатньо, то можна дозволити собі холодильник будь-якого розміру. Врахуйте також співвідношення висоти холодильника і свого зросту.

Визначаємо обсяг і кількість камер. Для сім'ї з 3-5 чоловік оптимальним є двокамерний холодильник об'ємом 250-300 л. Для 1-2 чоловік цілком достатньо і однокамерного холодильника невеликого об'єму (близько 200 л). для любителів робити запаси - моделі об'ємом до 600 л.

Дивимося на розміри холодильної та морозильної камер, скільки є полиць, які додаткові аксесуари, чи є лоток для яєць, підставка для пляшок, форма для льоду і т.д. Якщо хочете у морозильну камеру вміститити велику кількість продуктів і зберігати в ній не лише мясо, рибу, напівфабрикати, а й замороженій на зиму ягоди, вибирайте холодильник з морозильним відсіком внизу та з кількома ящиками. Ззаду у холодильника знаходиться конденсатор, і краще якщо він буде не прихований, його легше в разі чого замінити.

Дізнаємося про клас енергоспоживання. Краще, якщо це буде клас "А" або "А+". Навіть, якщо зараз заплатите дорожче, потім це окупиться за рахунок оплати за споживання електроенергії.

Думаємо над кількістю компресорів. Однокомпресорний холодильник і його післягарантійний ремонт дешевші. Проте, перевага двокомпресорного холрьника в тому, що холодильну (або морозильну) камеру можна просто відключити або відрегулювати температуру в кожній з камер окремо.

Обираємо систему розморожування. У багатьох сучасних холодильниках застосовано систему автоматичного розморожування автоматичне розморження, воно буває 2-ох типів "плачуче" або "No frost " У асортименті є і “звичайні” холодильники. Вони дешевші, але здатні довше утримувати холод, якщо вимкулася електроенергія. У холодильника із системою No Frost продукти треба упаковувати, бо вони швидко висушуються.

Цікавимося температурним режимом - "волога свіжість" (плюс 0,5 ° С - плюс 3 ° С при вологості близько 90% ) або "суха свіжість" (мінус 3 ° С - мінус 0,5 ° С при вологості близько 50% ). У цих умовах продукти довше залишаються свіжими, ніж при більш високих температурах. Для морозильної камери - оптимальна температура і стандарт для більшості моделей близько мінус 18° С.

Звертаємо увагу на додаткові корисні функції - «Зона свіжості» для зберігання зелені, свіжого м'яса, риби та інших продуктів.

Шукаємо явні дефекти. Дивимось на якість нанесення фарби, особливо на верхніх кутах. Ущільнювач внизу не повинен провисати. У внутрішній шафі пластик має бути рівним, не прогинатися і т.ін.

Отже, вибирайте холодильник ретельно і не соромтеся запитувати у продавця про все, що вас цікавить, бо таку річ купуємо, як показує досвід, двічі-тричі в житті.

Нехай морозно і холодно буде у Вашому холодильнику. А в домівці і на душі - тільки тепло.

У передень свята Перемоги особливі вітання ветеранам! Нехай діти, внуки, правнуки, усі, хто поряд, зігрівають Вас любов’ю, турботою та увагою, і, незважаючи на те, що життя фарбує скроні памороззю, усі прийдешні роки нехай дарують сонце, здоров’я, мир і добро.


Надруковано в газеті "Торговий ряд"Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.