Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Художня творчість земляків потребує уваги й допомоги влади

17.05.2011, Просмотрено: 1527, Категория: Культура, Комментарии: 0
Художня творчість земляків потребує уваги й допомоги влади16 травня в навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа №3 – колегіум" м. Сміла відбулася презентація нового збірника оповідань Надії Іванівни Матюшенко-Гребенюк під назвою «Сяйво полярної зірки». В цьому заході взяв участь заступник голови обласної ради Василь Касян.

На зустріч із майстринею художнього слова прибули її шанувальники з різних міст та сіл Черкащини. Серед них депутати обласної ради – Наталія Горбенко, Таїсія Руснак та Валентина Коваленко.

У своєму вітанні Василь Касян висловив вдячність Надії Іванівні за ту роботу, яку вона проводить щодо популяризації української книги та рідної мови. Він також підкреслив, що письменниця не зраджує власної суті, даної їй Богом, батьками, долею, і завжди залишається щирою громадянкою, патріоткою України, цікавою особистістю.

– Така творчість, завдяки якій автор намагається донести до сучасника і майбутніх поколінь духовну скарбницю народу, щирість, любов до рідної землі, добродушний гумор, безумовно потребує уваги і допомоги влади, – зауважив заступник голови обласної ради.

Організатори презентації прийняли рішення про передачу певної кількості книг в сільські бібліотеки та школи Смілянського району.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.