Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Його величність - відпустка. Поради від Наталі Михайлівні Терехової

13.05.2011, Просмотрено: 3655, Категория: Культура, Комментарии: 0
Його величність - відпустка.Коли настає неповторний момент очікування відпустки, гормони щастя - ендорфіни мовби вибудовують між нами і навколишнім світом чарівне вітражне скло. І все крізь нього здається райдужним, прекрасним, багатообіцяючим! Між тим, довгоочікувану поїздку треба розписати, як по нотах. А хто ж краще в цьому може допомогти, як не туристичне агенство. Тому ми звернулася за порадою до Наталі Михайлівні Терехової, директору туристичного агенства.

Т.Р.: Наближається сезон відпусток. Що нового і цікавого з'явилося на туристичному ринку в цьому році і які види послуг з організації відпустки надає Ваше агентство?

Наталія Михайлівна: Ми можемо запропонувати нашим клієнтам всі послуги, які пропонує туристичний ринок України. Це екскурсійні тури в нашій країні і за кордоном, пляжний та екзотичний відпочинок, оздоровлення, дитячий відпочинок, спортивний відпочинок, відпочинок за інтересами, круїзи, зелений туризм та ін. Тури можуть бути колективними та індивідуальними, можуть здійснюватися будь-якими видами транспорту. Різноманітність пропозицій - колосальне і завдання турагентства - ознайомити туриста з усіма можливими варіантами відпочинку і запропонувати найбільш прийнятний.

Т.Р.: До речі, а як ви орієнтуєтеся в цьому різноманітті пропозицій? Де ви берете цю інформацію?

Наталія Михайлівна: Звичайно, як і всі ми користуємося послугами Інтернету. Але цього явно недостатньо. Ми відвідуємо виставки, семінари, набуваємо спеціальну літературу, відвідуємо рекламні тури. Найкраще продається те, що побачив сам. У цьому випадку наша порада буде абсолютно об'єктивна і професійна. Звичайно, побачити все просто неможливо, але в даний час провідні туроператори проводять вебінари (семінари в системі on-line), де можна дізнатися все про тих країнах і готелях, які відвідати немає можливості.

Т.Р.: Хотілося б знати, які тури вибирають смеляне? Куди їздять відпочивати?

Наталія Михайлівна: Жителі Сміли купують різні тури, все залежить від уподобань та фінансових можливостей. Наші туристи були в Африці і Норвегії, в США і Китаї, в Бразилії та В'єтнамі. Але, звичайно, ці напрямки не є найпопулярнішими. Серед пляжних турів найбільш популярними є Туреччина, Єгипет і Болгарія, серед екзотичних - Тайланд, Шрі-Ланка і Об'єднані Арабські Емірати. Дуже популярні автобусні тури до Європи - вони недорогі і дуже цікаві, Взимку катаються на лижах у Карпатах, Польщі, Словаччини, Австрії, влітку - охоче відвідують Крим.

Т.Р.: Не секрет, що у зв'язку з економічною кризою купівельна спроможність українців впала. Чи можете ви запропонувати для бажаючих відпочити що-небудь недороге і якісне?

Наталія Михайлівна: Недороге - це дуже розтяжне поняття і для різних людей це різні суми. Але будь-яка ціна природно відображає якість. Проте ми намагаємося «піймати» гарячі путівки, рекомендуємо проводити відпустку в сезон, коли ціни мінімальні, для постійних клієнтів робимо знижки та ін. Літні тури в Крим, які ми формуємо самі ми підбираємо таким чином, що б ціна була мінімальна при максимально можливому комфорті. На жаль, ми не чарівники, і не можемо усунути всі недоліки нашого «ненав'язливого» кримського сервісу-відсутність води, світла, знизити ціни на кримських ринках та ін. Однак ми робимо все від нас залежне, щоб люди, які хочуть відпочити недорого отримали максимум з того, що можна запропонувати на витрачену суму.

Ми розуміємо, що люди працюють цілий рік, а відпочивають 7-14 днів тому основне наше завдання-зробити відпустку максимально комфортним, яскравим і незабутнім.


Надруковано в газеті: Торговий рядПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.