Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Кількість податкових консультацій зросла

04.11.2011, Просмотрено: 1461, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Кількість податкових консультацій зрослаПочинаючи з 1 січня 2011 року всі платники податків та податкова служба України керуються в своїй діяльності єдиним законодавчим документом - Податковим кодексом України та підзаконними актами, які тлумачать та уточнюють основний документ.

Бажання користувачів та виконавців податкових законодавчих норм постає в тому, щоб чіткість та точність їх були зрозумілими та доступними всім.

Але бажане не завжди є дійсним. Подвійне тлумачення змушує платників податків додатково звертатися до податкової інспекції за податковими консультаціями.

В порівнянні з десятимісячним періодом минулого року кількість звернень за усними податковими консультаціями у поточному році зросла у 2 рази, а письмовими - у 2,8 рази.

Розгляд звернень платників податків щодо роз’яснень податкового законодавства податковими органами здійснюється відповідно до статей 52 та 53 Податкового кодексу України.

Письмові звернення в частині податкових консультацій розглядалися податківцями, протягом п’ятнадцяти днів, а ті, що потребували додаткових уточнень піднятих питань, мали тридцятиденний термін розгляду.

Починаючи з 6-го серпня поточного року за зверненнями платників податків контролюючі органи надають безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.

Для роз’яснення податкового законодавства та змін до нього Смілянською об’єднаною податковою інспекцією проводиться ряд постійних заходів, які сприяють збільшенню обізнаності платників податків, як суб’єктів господарювання, так і пересічних громадян, щодо податкових норм.

Особлива увага приділяється співпраці податківців з місцевими засобами масової інформації, громадськістю, наданню нового сервісу «Швидка податкова допомога», який започатковано державною податковою адміністрацією в Черкаській області. Кожен користувач Інтернетмережі може знайти на веб-сайті Смілянської ОДПІ останні новини податкового законодавства та матеріали іміджевого характеру.

Звернення платників податків щодо надання податкових консультацій регулярно аналізуються. Результати такого аналізу використовуються при плануванні роз’яснювальної роботи та висвітлюються через засоби масової інформації, доводяться платникам податків на семінарах, під час лекцій і зустрічей у трудових колективах, у ході проведення засідань "круглих столів" з актуальних питань податкового законодавства.

З початку року платники податків зверталися із запитаннями до фахівців податкової інспекції за допомогою 71-го телефонного сеансу “гаряча лінія” щодо проблемних питань застосування податкового законодавства.

Платники податків та працівники податкової служби надіються на якомога швидке удосконалення Податкового кодексу України, що дасть можливість виключити подвійне тлумачення та працювати за чіткими законодавчими нормами.


Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.