Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Китайська Народна Республіка планує інвестувати кошти у розвиток Сміли

28.03.2011, Просмотрено: 1565, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 1
Китайська Народна Республіка планує інвестувати кошти у розвиток СмілиКитайська Народна Республіка планує інвестувати кошти у розвиток Черкащини. Наразі сторони домовляються про конкретні проекти та об’єкти, що отримають фінансову підтримку від Китаю. Про це сьогодні на зустрічі домовилися представники делегації Китайської Національної Корпорації із зарубіжного економічного співробітництва "Genertec" та голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.

Сергій Тулуб представив китайській делегації усі інвестиційні проекти на території області. Особливу увагу Сергій Борисович звернув на черкаський аеропорт, який має стратегічне значення для держави загалом. Також очільник області запропонував потенційні інвестиційні проекти в галузі промисловості, сільського господарства та решті галузей економіки. На брифінгу після зустрічі Сергій Тулуб зазначив, що залишився задоволений перемовинами:

– Я задоволений зустріччю, бо ми домовились про спільне співробітництво по багатьом напрямках діяльності і розвитку області, по багатьом напрямкам і галузям. Мене зацікавило те, що сьогодні корпорація, створена більше 40 років тому, веде більше 700 проектів у всьому світі. Усі проекти збігаються за призначеннями до стратегії розвитку нашої області. Взяти хоча б дороги, транспортну інфраструктуру, розвиток АПК, підприємства, які дають можливість створення високотехнологічних виробництв, житлове будівництво, питання пов’язане з очищенням водних ресурсів, – сказав Сергій Тулуб.

Сергій Тулуб зазначив, що корпорація у рік може запропонувати до 8 млрд. доларів прямих інвестицій.

Губернатор зауважив, що нині створено робочу групу, яку очолює представник корпорації.

– Ми відберемо пріоритетні проекти і деталізуємо їх, визначимося з фінансовими механізмами і з їх реалізацією. Ми покажемо їм кілька майданчиків об’єктів у Черкасах та Смілі, дамо можливість керівництву корпорації зустрітися із торгово-промисловою платою, – розповів Сергій Тулуб.

Генеральний директор Китайської Національної Корпорації із зарубіжного економічного співробітництва Ма Чжіу констатував на брифінгу, що зараз стосунки між Україною та Китаєм розвиваються дуже гарно.

- Візити президентів дали поштовх до розвитку відносин. Китайська національна корпорація по закордонному економічному співробітництву буде вносити свій вклад у розвиток двосторонніх економічних відносин, – сказав пан Ма Чжіу.
Він розповів, що сьогодні обговорив з головою ОДА шляхи реалізації ряду інвестиційних, зокрема в галузі сільського господарства, промисловості, інфраструктури.

– Я надіюся, що ми найближчим часом знайдемо точки дотику по проектам і вирішимо питання з фінансуванням проектів, щоб найшвидше досягнути результатів, – розповів Ма Чжіу.

КНР завжди займала особливе місце у зовнішній політиці та зовнішньоекономічних відносинах Черкаської області. З 1995 року підписано угоду про побратимство з містами Гірін (КНР) та Черкаси. У 2003 році між провінцією Ваньчжоу та Черкаською областю підписано китайсько-українське комюніке.

Інформація: http://pro-vincia.com.uaПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

avatar
Цитировать

Гость написал(а):

28.03.2011 | ICQ: ---
это уже порядком надоедает ...
кто к нам только не приезжал - англичане, японцы, китайцы - результата не видно))

--------------------

Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.