Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Книга обліку єдинщика 1,2 та 3-ї групи без ПДВ - як правильно заповнювати

24.02.2012, Просмотрено: 13462, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Книга обліку єдинщика 1,2 та 3-ї групи без ПДВ - як правильно заповнюватиКнига обліку доходів яку ведуть фізичні особи – підприємці - які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої і другої груп та платниками єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість.

Хто зобов’язаний вести Книгу обліку доходів?

Платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів.
Увага!!! Платники єдиного податку третьої групи, які одночасно є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів та витрат.

Як завести книгу обліку доходів?

Для реєстрації книги обліку необхідно:
1. На ім’я начальника інспекції до діловодної служби (у кабінет № 122) в довільній формі подати заяву (бланки в кіоску) з проханням зареєструвати Книгу обліку доходів.
2. Книга обліку доходів придбавається в готовому вигляді, або заводиться підприємцем власноручно за передбаченою формою (форма додається).
3. Книга перед реєстрацією підписується на титульній сторінці (“Книга обліку доходів приватного підприємця прізвище, ім’я та по батькові, ідентифікаційний номер).
4. Пронумеровується кожна сторінка (за виключенням обкладинки) та прошнуровується.
На звороті останнього аркуша витягується шнурівка, обидва кінці якої одночасно зав’язуються у вузлик з врахуванням припуску на зручність перелистування аркушів.
На вузлик і шнурівку наклеюється папірець.
Через папірець і аркуш здійснюється запис: «Пронумеровано та прошнуровано цифрами та прописом сторінок».
Наприклад: “Пронумеровано та прошнуровано 50 (п’ятдесят) сторінок»
5. Підготовлену книгу обліку необхідно передати інспектору для реєстрації.
Прошнурована та пронумерована Книга безоплатно реєструється в органі державної податкової служби за основним місцем обліку платника податку.
Щоденно, за підсумками робочого дня, відображаються отримані доходи.
В той день, коли доходи не отримувались, записи в книгу обліку взагалі не проводяться.

Записи у Книзі виконуються розбірливо чорнилом темного кольору або пастою кулькових ручок.

У разі внесення виправлень новий запис засвідчується підписом платника податку.
У Книзі відображається фактично отримана сума доходу від провадження діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік.

У разі необхідності реєстрації нової Книги протягом податкового (звітного) періоду записи в ній продовжуються наростаючим підсумком, а попередня Книга залишається у платника податку.

Записи у Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, зокрема кошти, що надійшли на поточний рахунок платника податку та/або отримано готівкою, сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності, фактично безоплатно отримано товари (роботи, послуги).

Як здійснювати підрахунки у книзі обліку?

По закінченню кожного місяця та звітного кварталу підраховуються підсумки за відповідний період та за період з початку року.
Дані Книги використовуються платником податку для заповнення Податкової декларації платника єдиного податку, де і відображається суму валового доходу з початку звітного року.

Більш детальна інформація у файлі.

pam_kniga_obl.rarПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.