Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Кримінальні події в м. Сміла за 31.03.2011

01.04.2011, Просмотрено: 1903, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Кримінальні події в м. Сміла за 31.03.2011До працівників Смілянського МВ УМВС звернулась 60-річна місцева мешканка з заявою про те, що з її квартири, шляхом вільного доступу, викрадено телевiзор "JIN LIРU" та мобiльний телефон "Нокiа 6060" загальною вартiстю 700 грн. Правоохоронцями встановлено, що крадiжку скоїв 41-річний непрацюючий житель міста Сміла. Речові докази вилучено. Порушено кримінальну справу по ст.185 КК України.

До Смілянського МВ звернувся місцевий приватний підприємець з заявою про те, що з орендованого ним ставка, шляхом демонтажу, викрадено металевий місток, чим завдано збитків на суму 640 грн. Проведеними оперативно-розшуковими заходами встановлено, що злочин скоїли непрацюючі жителі села Ковалиха. Відносно підозрюваних обрано міру запобіжного заходу – підписку про невиїзд. Проводиться досудове слідство.

В місті Смiла працівниками міліції затриманий 25-річний непрацюючий житель села Березняки, в якого пiд час особистого огляду виявлено та вилучено 20 мл ацетильованого опiю. Речовi докази вилучено. Затриманий згiдно ст.263 КУпАП.

По матеріалам
http://cgz.ck.uaПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.