Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Кубок Світу з Belly-Dance у Смілянського колектива "Соната"

06.04.2011, Просмотрено: 2397, Категория: Культура, Комментарии: 0
Кубок Світу з Belly-Dance у Смілянського колектива \"Соната\"За вікном у розпалі весна - час нових сподівань, нових вражень, нових досягнень. Час, який надихає. Не винятком у цьому стали і останні події у клубі сюжетного та східного танцю "Соната". Минулого тижня вихованці колективу були не лише спостерігачами, а й учасниками великого дійства у світі східного танцю, яке відбулося у легендарному місті Одеса.

Місто зустріло дівчат лагідним сонечком, та серця переповнювались хвилюванням, адже перед сонатовцями стояли непрості завдання - показати свої творчі доробки на фестивалі східного танцю "Піраміда" та поборотися за головний приз Кубок Світу з Belly-Dance.

Поважне журі, велика кількість гідних суперників, почуття відповідальності не давало розслабитись дівчатам. Та танцюристки завдяки наполегливості, кропіткій праці під чуйним керівництвом Солдаткіної Світлани Миколаївни виглядали на належному рівні, що й принесло високі результати.

Так у категорії Ювенали + Юніори за танець "Одного разу на кораблі" дівчата отримали 2 місце, в категорії "Дорослі" за танець "Jazz girls" учасниці отримали 3 місце, старша та середня групи за композицію "Між минулим та майбутнім" стали призерами Кубку світу за 3 місце, в категорії Ювенали Belly-Dance соло дебют в Золотому фіналі Морозова Марія та Черненко Аліна отримали 3 місце, в категорії Ювенали Belly-Dance соло початківці за танець "Поїздка на Маямі" Лозова Настя зайняла 3 місце, а Харченко Марія була призеркою 3 місця, за вишукану композицію у виконані представниці старшої групи Хоружи Руслани дівчина отримали 1 місце, у категорії Ювенали + Юніори Raqs el Sharki дівчата отримали Кубок Світу з Belly-Dance 1 місце!

Кубок Світу з Belly-Dance


Молодці "Соната" - так тримати!
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.