Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Квітневий перерахунок пенсії

18.04.2011, Просмотрено: 2880, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Квітневий перерахунок пенсії


У зв'язку із підвищенням з 1 квітня прожиткового мінімум для осіб, які втратили працездатність до 764 три. управління Пенсійного фонду України в м. Сміла здійснило відповідний перерахунок пенсій в автоматичному режимі. Із 18 571 особи, які перебувають на пенсійному обліку, 18 411 було перераховано пенсію.

При цьому місячна потреба на виплату пенсії зросла на 224 тис. грн.
Перерахунки проведені по тим категоріям пенсійних виплат, розмір яких визначається в залежності від прожиткового мінімуму.

- Мінімальний розмір пенсії за віком, який згідно зі статтею 28 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» за, наявності страхового стажу в чоловіків 25 років, а в жінок - - 20, визначають у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

- Збільшення на 1% від розміру пенси, обчисленої відповідно до статті 27 цього Закону, але не більше ніж на 1% від мінімального розміру пенсії за віком за кожний повний рік страхового стажу більше як 25 років для чоловіків і більше як 20 років для жінок пенсію за віком

- Мінімальні пенси' шахтарям: особам, на яких поширюється дія Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці», і працівникам, які зайняті повний робочий день під землею обслуговуванням зазначених осіб і відпрацювали на підземних роботах не менше як 15 років - для чоловіків та 7,5 року — для жінок за списком Мг 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, — визначають мінімальний розмір пенсії незалежно від місця останньої роботи.

Цей розмір складає 80% від середньої заробітної плати шахтаря, але не менше як у потрійному розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
У зв'язку із цим із квітня поточного року розміри пенсій особам, які отримують пенсії, призначені (перераховані) за нормами Закону «Про підвищення престижності шахтарської прані», змінено із застосуванням нового розміру прожиткового мінімуму. Мінімальна пенсія шахтарів з 1 квітня 2011 року становить уже 2292 грн. (764 грн. х 3).

- Підвищення ветеранам війни і жертвам нацистських переслідувань, пенсії за особливі заслуги перед Україною.

- Додаткові пенсії постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи; щомісячну доплату до пенси непрацюючим пенсіонерам, звільненим у зв'язку із закриттям Чорнобильської атомної електростанції,

- Державна соціальна допомога на догляд.

- Мінімальні пенсії для інвалідів військовослужбовців строкової військової служби та у зв'язку із втратою годувальника, які призначають членам їхніх сімей, надбавки на утриманців відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

- Щомісячна державна адресна допомога відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2008 року № 265, яка надається коли щомісячний розмір пенсійних виплат (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій, окрім пенсії за особливі заслуги перед Україною та щомісячної доплати до пенсії у зв'язку із втратою годувальника членам сімей шахтарів, смерть яких настала внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання) не досягає прожиткового мінімуму для осіб, як) втратили працездатність, а в осіб, яким призначено пенсію у зв'язку із втратою годувальника, на одного непрацездатного члена сім'ї — 100%, на двох — 120% ), на трьох і більше — 150% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, в сумі, якої не вистачає до зазначених розмірів, Із 1 квітня на одну непрацездатну особу виплачуватимуть 764 грн, на двох - 916,8 грн, на трьох і більше непрацездатних осіб виплачуватимуть 1 146 грн.

- Надбавка до пенсії почесним донорам України згідно зі статтею 13 Закону України «Про донорство крові та її компонентів», яка на відміну від вищеййкладеного встановлюється в розмірі 10% від затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяці».

Розмір такого прожиткового мінімуму з 1 квітня 2011 року становить 911 грн. Тому згадана надбавка із цього ж часу становить 91,10 грн.

О. Константюк,
заступник начальника управління,
начальник відділу з
призначення пенсій
Теги: пенсія
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.