Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 м. Канів відвідав Прем'єр-міністр України Микола Азаров

10.03.2011, Просмотрено: 2264, Категория: События, Комментарии: 0
м. Канів відвідав ПремЗ нагоди відзначення 197-ої річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 9 березня у місті Каневі відбулися урочисті заходи за участі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, заступника Глави Адміністрації Президента України Ганни Герман, голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба, делегацій з районів та міст регіону, а також делегація з Смілянського району на чолі з мером міста Вадимом Решетняком та головою Смілянської райдержадміністрації Сергієм Зайцевим.

"Це визначальний день для кожного українця, тому делегація від Смілянщини приїхала вклонитися на могилу нашого пророка, покласти квіти та розділити хвилини радості всієї України" - Сергій Зайцев.

"Це особливе місце, Чернеча гора, це місце посягнуто духовністю, патріотизмом. Кожен українець повинен сюди приїхати і вклонитися Великому Кобзареві" - Вадим Решетняк.

Почесні гості поклали квіти до пам’ятника на могилі Тараса Шевченка, а також оглянули оновлені експозиції Музею Т.Шевченка.

Після чого відбулася церемонія нагородження лауреатів Національної премії України імені Тараса Шевченка. Прем’єр-міністр України Микола Азаров особисто привітав нагороджених та вручив їм почесні премії, які є найвищою державною культурно-мистецькою нагородою в державі.

Як відзначив у своєму вітальному слові Микола Янович Азаров, лауреати Шевченківської премії, зокрема, митці, письменники, науковці – це та еліта, на яку спиратиметься Україна у своєму подальшому розвитку.

mini-1.jpgmini-2.jpgmini-3.jpgmini-4.jpgmini-5.jpg

фото: із сайту Черкаської ОДАПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.