Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Ми пам'ятаємо - 15 лютого 22-га річниця виведення військ з Афганістану.

15.02.2011, Просмотрено: 2401, Категория: События, Комментарии: 0
22-га річниця виведення військ з Афганістану15 лютого 2011 року виповнюється 22 роки з дня виведення радянських військ з Афганістану, в усіх містах згадують загиблих воїнів-інтернаціоналістів. В Смілі також відбулися заходи з цієї нагоди.

Голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев прийняв участь та разом з усіма хвилиною мовчання вшанував пам'ять загиблих воїнів.

Понад 80 хлопців-воїнів, жителів Смілянського району, пройшли через пекло цієї війни, трьох з них привезли додому у домовинах, один - залишився інвалідом.

Також в рамках заходу було покладено квіти до пам'ятника загиблим під час війни в Афганістані, відвідано могили загиблих воїнів у селах Березняки, В.Яблунівка, Носачів, Санжариха. Проведено панахиду та святковий концерт. Вручено матеріальні допомоги матеріям-вдовам та інвалідам війни.

Нагадаємо:
Введені в Афганістан на прохання його уряду, радянські війська спільно з афганською армією вели бойові дії проти озброєної опозиції 9 років 1 місяць і 20 днів. Непродумане і недалекоглядне рішення політбюро ЦК КПРС про військову підтримку, не користувалася довірою у афганського населення, яку роздирають внутріпартійними розбіжностями правлячої Народно-демократичної партії Афганістану (НДПА), обійшлося радянському народові чималими людськими жертвами і величезними матеріальними витратами.


Також сьогодні о 15:00 відбудеться концерт.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.