Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Міліція звертається до працівників торгівлі.

22.12.2010, Просмотрено: 1469, Категория: События, Комментарии: 0
Міліція звертається до працівників торгівлі.Кожен 10-й підліток, у віці від 14 до 18 років, який скоїв злочин, знаходився в стані алкогольного сп'яніння. 11 липня 2009 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення». Законом унесено зміни до статей 156,164-5 та 175-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині підвищення розміру штрафу за правопорушення.

20 лютого цього року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива і слабоалкогольних напоїв», яким унесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме до статті 156, чим передбачено заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років.

Правоохоронці звертаються з проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво алкогольні, слабоалкогольні напоїв та тютюнові вироби підліткам. Адже кожен з нас відповідає за майбутнє нашого покоління. Продаючи цигарки та спиртне дітям, задумайтеся, запропонувати закурити чи випити і Вашій дитині. І ніхто не може сказати, що після цього може статися…
Теги: міліція
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.