Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Місто стало чистіше

22.04.2011, Просмотрено: 1786, Категория: События, Комментарии: 0
Місто стало чистішеНа минулому тижні у Смілі напередодні Дня довкілля відбулося упорядкування та прибирання територій біля підприємств, установ, організацій та осель громадян.

Як і в попередні роки, на виконання розпоряджень Державної податкової адміністрації України «Про проведення щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля" працівники Смілянської об'єднаної державної податкової інспекції взяли активну участь у комплексі заходів, спрямованих на поліпшення санітарного стану службових приміщень, благоустрою та озеленення прилеглих до них територій, та інших заходів з метою поліпшення стану довкілля.

На місцях прибирання площею 0,9 га свіжою ковдрою зазеленіла трава, урочистість якої підкреслили свіжовибілені 16 дерев та 320 метрів бордюрів. А незабаром замайорять веселкою квіти посаджені податківцями на чотирьох клумбах.

Активно попрацювали податківці і на зоні відпочинку біля річки Сріблянка, що розташована за стадіоном "Авангард". Це прибирання стало надзвичайно результативним. Адже, 50 мішків зібраного сміття у вигляді пластикових та скляних пляшок, целофанових кульків та посуду одноразового використання - результат активного відпочинку наших земляків.

Хочеться вірити, що три несанкціоновані сміттєзвалища, які ліквідовано на території пляжу, також не будуть забруднювати наше рідне місто.Відділ
масово-роз'яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІ
Теги: ДПА
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.