Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 МНС перевіряють місця продажу піротехнічної продукції

19.12.2010, Просмотрено: 1861, Категория: События, Комментарии: 0
МНС перевіряють місця продажу піротехнічної продукціїРятувальники МНС спільно з представниками міліції та фахівцями щодо захисту прав споживачів проводять рейдові перевірки місць продажу піротехнічної продукції. Особливе занепокоєння викликають місця стихійної торгівлі, ринки, переходи, торговельно-розважальні центри та інші об'єкти із масовим перебуванням людей. Мета цих перевірок - забезпечити очищення міста від не сертифікованої продукції, довести до населення інформацію, що ці вироби приводять до каліцтва та загибелі людей.

МНС закликає громадян у разі виявлення місць зберігання піротехнічної продукції негайно повідомляти відповідні органи. Феєрверки є вогне- і вибухонебезпечними виробами, вимагають підвищеної уваги при поводжені з ними. Необхідно відмітити, що піротехніка не завжди буває якісною та відповідає стандартам. Для законного придбання безпечного та якісного піротехнічного продукту працюють спеціалізовані магазини, в яких компетентні продавці нададуть вичерпну інформацію про застосування того чи іншого виробу. Ці магазини мають ліцензії на продаж, обладнані за всіма вимогами протипожежних правил, персонал пройшов спеціальне навчання. МНС вкотре нагадує: неправильне та невміле використання навіть сертифікованих піротехнічних виробів може призвести до пожеж, каліцтва та загибелі людей. Особливо небезпечні петарди в руках дітей. Саме тому рятувальники МНС під час рейдових перевірок закликають громадян бути обережними при поводженні з піротехнічними виробами, дотримуватись техніки безпеки та не дозволяти дітям використовувати петарди чи феєрверки.

http://www.gumns.ck.ua/content/1611/index.html
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.