Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Молодь вивчає Податковий кодекс України

30.03.2011, Просмотрено: 1733, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Молодь вивчає Податковий кодекс УкраїниВивчення Податкового кодексу України – це не лише необхідно для працівників податкової служби, а в першу чергу – для платників податків, які є значною частиною громадян нашої держави. Адже знання податкового законодавства ще ніколи не було зайвим для інтелектуально розвинених осіб, якими, в першу чергу, є молодь. Тому її вихованню смілянські податківці приділяють значну увагу.

Так, 15 березня в приміщенні Смілянської ОДПІ відбулася зустріч першого заступника начальника інспекції Вікторії Шевченко та начальника відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян Василя Жука з учнями старших класів гімназії ім.Сенатора. Тема зустрічі: "Сплата податків до місцевого бюджету міста Сміли в рамках заходів Євроінтеграції та інтеграції України в НАТО. Своєчасно задекларовані доходи мешканців смілянського регіону - показник високої податкової культури населення".

16 березня 2011 року начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Василь Жук зустрічався із студентами групи "Фінанси та кредит" в Смілянському технікумі Черкаського державного технологічного університету.

Основними темами інтелектуальної зустрічі стали новації податкового законодавства у Податковому кодексі України в рамках Євроінтеграції та інтеграції України в НАТО, питання декларування доходів громадянами за 2010 рік.

Варто відмітити, що сучасна молодь активно цікавиться змінами податкового законодавства. Їх запитання є обізнаними та грамотними, а пропозиції діловими та сучасними.


Відділ
масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.