Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Молоде покоління проти паління

01.06.2011, Просмотрено: 2593, Категория: События, Комментарии: 0
Молоде покоління проти палінняСигарети - це єдиний легальний продукт споживання, що вбиває, якщо його використовувати відповідно до рекомендацій виробника. Майже, половина усіх курців помирає від хвороб, пов'язаних із курінням. Пасивне куріння шкодить кожному, хто дихає тютюновим димом, приблизно з таких слів починалося звернення до кожного, кого волонтери зустріли з сигаретою в ході акції.

У результаті, дехто просто під час акції привселюдно зважувався на обіцянку кинути курити і засвідчував це підписом. А тих, хто не зважаючи на те, що весь світ у цей день відмовляється від паління, все таки наважувався закурити прямо на площі, тут же «штрафували» волонтери, адже куріння в громадських місцях в Україні заборонене законом. «За день без паління» підписалися 235 смілян різного віку. За сміливий вчинок кожен отримав від волонтерів смачну цукерку.

Тож смакуйте солоденьким!!!! Адже, більше ніж 5 мільйонів людей у світі помирають щороку від хвороб, спричинених чи посилених курінням. Це більше, ніж ВІЛ/СНІД, малярія та туберкульоз разом узяті. Але на відміну від цих хвороб куріння - причина смерті, яку люди створили своїми руками.

Мар'яна Пирог, головний спеціаліст міського ЦСССДМ
smila.ck.uaПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.