Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Молодіжний актив міста діє

11.12.2010, Просмотрено: 1385, Категория: Общество, Комментарии: 0
Молодіжний актив містаМолодіжний актив нашого міста не перестає дивувати добрими справами. Відділ у справах сім`ї та молоді міськвиконкому допомагає юним активістам втілювати у життя найкращі задуми. 11-класниця школи №3-колегіуму Анастасія Пономаренко та студент Смілянського технікуму харчових технологій Зінченко Іван стали переможцями обласного конкурсу «Волонтер року-2010» у номінаціях «Кращий волонтер по роботі з молоддю» та «Кращий волонтер по роботі у сфері спорту і туризму».

Міський молодіжний громадський актив є постійним партнером Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, який забезпечує реалізацію державної молодіжної політики в Черкаській області.

Постійні спільні заходи у Смілі та Черкасах – результат плідної співпраці та взаємодопомоги ЧОМРЦ та молодіжного активу Сміли. Рівень роботи з молоддю у нашому місті неодноразово знаходив схвальні відгуки від адміністрації Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру.

Людмила Супрунова, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді.
http://smila.ck.ua/index.php?option=com_co...-57-02&Itemid=2
Теги: молодь
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.