Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Мрії здійснюються!

08.04.2011, Просмотрено: 2914, Категория: Культура, Комментарии: 0
Мрії здійснюються! Лілія Таібова5 квітня у приміщенні Черкаської обласної філармонії оголошено підсумки Обласного форуму молодіжних ініціатив і проектів, який пройшов під патронатом голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

Проекти були представлені у чотирьох номінаціях: підприємництво, наука, культура та соціальна сфера.

Відбіркові етапи форуму проходили протягом останніх двох місяців. Юнаки та дівчата області вклали величезний труд для того, щоб зацікавити своїми роботами експертну раду.

Спочатку надіслані проекти заочно розглядались компетентними людьми, які входили до складу експертної ради. Після чого було відібрано 20 кращих проектів серед п’ятдесяти. Наступний етап форуму – публічний захист проектів, на якому молодь презентувала свої ідеї.

Від Сміли до участі у форумі було подано п’ять проектів, з яких у фіналі взяли участь тільки два. Фіналістами форуму стали викладач Будинку дитячої та юнацької творчості Ірина Бородій та учениця 10 класу ЗОШ № 7 Лілія Таібова.

Інтрига зберігалась до кінця. І лише зі сцени Черкаської філармонії учасники з хвилюванням дізнались, хто ж з них переміг.

Слід зазначити, що нагородою за перемогу у форумі виявилася грошова сума, призначена для реалізації проекту. Тож, Лілія Таібова повернулась до Сміли з 10 000 гривень для створення Молодіжної арт-галереї, в якій молодь міста зможе вільно виставляти свої творчі роботи (живопис, скульптуру, вироби декоративно-прикладного мистецтва). Крім того, в арт-галереї можна буде проводити музичні та літературні вечори. Таким чином молодь та громадяни міста зможуть підвищувати свій культурно-естетичний рівень.

Молодець, Ліліє! Так тримати!


Людмила Супрунова, головний спеціаліст
відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Джерело: http://smila.ck.uaПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.