Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 На горіхи, від Тулуба, досталось меру Вадиму Решетняку та голові Сергію Зайцеву

16.05.2011, Просмотрено: 2730, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
На горіхи, від Тулуба, досталось меру Вадиму Решетняку та голові Сергію Зайцеву"Мені статистика не потрібна! Ви мені розкажіть, що ви робите?!" - обурювався на колегії Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Керівники районів викручувалися як могли: хтось перелічував усі можливі досягнення свого району, хтось розповідав, як же вони наполегливо аналізують у районі свої недоліки, хтось приречено погоджувався з критикою, інші – гаряче обіцяли покращити економічні показники. Заперечити губернатору (та й то якось мляво) спробував лише голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев. Звичайно, він дуже швиденько замовк...

На початку колегії ОДА, що відбулася 12 травня, коло «жертв» для критики окреслили начальник Головного управління економіки області Анатолій Костенко та начальник Головного управління агропромислового розвитку області Вадим Рудишин.

– За підсумками соціально-економічного розвитку області за І квартал цього року у рейтингу районів перші три місця посіли Черкаський, Золотоніський та Корсунь-Шевченківський райони. Серед міст – Ватутіне. Останні місця посіли Чигиринський, Шполянський, Тальнівський райони, міста Сміла та Умань. Суттєво погіршили свої позиції Драбівський, Монастирищенський райони та місто Сміла, – звітував Анатолій Костенко.

У свою чергу, Вадим Рудишин, розповідаючи про ситуацію в аграрному секторі області, висловив хвилювання з приводу посівів гречки та цукрового буряку.

– Гречки заплановано посіяти 15,9 тисяч гектарів. На даний момент засіяно тільки 3,2 тис. га. Це всього-на-всього 22% від плану. Я розумію, що ще час є, ще агротехнічні строки дозволяють сіяти цю культуру, але ж… Драбівський район посіяв лише 2% від плану, Золотоніський район – менше 2%, Черкаський район – 4%, Шполянський район – 5,2%, а у Христинівському районі до цієї роботи ще не приступили! Затягувати з цими процесами не варто, – наголошував присутнім доповідач. – Відносно такої важливої культури як цукровий буряк. Усі ви пам’ятаєте, що у нас був план посіяти 55,1 тисяч гектарів. На даний період райони відзвітували за посів на площі 41,2 тис. га. Одна з причин такого показника, на мою думку, наступна: торік планували, що запрацює в області 8 цукрозаводів, але, на жаль, готові до праці, приймання сировини і її переробки 6 цукрозаводів. У зв’язку з цим відбувається недосів цукрового буряку. Але я зовсім не можу зрозуміти позицію Смілянського району, де не посіяно жодного гектара цукрового буряка. У Городищенському районі посіяно 28% від запланованої площі, у Христинівському районі – 32%.

Сергій Тулуб спершу просто слухав, але потім не витримав і пригрозив «тим, хто провалить завдання в районах»:

– І ви Василь Іванович (Корнієнко – заступник голови ОДА – Ред.), і ви Вадим Олексійович (Рудишин – Ред.) не знайдете місця в Черкаській області, навіть щоб приїхати і порибалити в найближчі декілька років. Робіть висновки, – відрізав губернатор.

Звіт керівників районів і їх обіцянки покращити ситуацію не порадував Сергія Борисовича.

– З першого місця у 2010 році місто перемістилося у рейтингу на найостанніше, – звернувся губернатор до міського голови Сміли Вадима Решетняка: Економікою не займаєтеся мабуть? Треба зайнятися нею. Розумієте?..
Найжорсткішу порцію крити отримав голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев

Сергій Зайцев


Біля мера Сміли у залі сидів голова Смілянської РДА Сергій Зайцев. Сергій Тулуб перевів погляд на нього.

– У вас, Сергій Анатолійович, ситуація дуже, я б сказав, критична. І що б ви не говорили… Чого ні одного гектара цукрового буряку не посіяно? Ви там для чого? Для меблів чи що? Ви керівник, ви керуєте цим районом, вам довірили. Ви пряма президентська вертикаль. Ви наша перспектива! Беріть та працюйте… І якщо подивитися по іншим питанням, то я не очікував такого в вашому районі. Я навіть запитував, може щось переплутали… Далі нікуди. Тому я вас записую, догану ви сьогодні отримуєте, як і всі, які звітували за негарні показники. І не дай бог показники не виправляться…. Просив би всіх розглянути економіку на територіях районів... Хотів би також зосередити увагу голів райдержадміністрації на закінченні весняно-польових робіт. Давайте до кінця пройдемо цей шлях, якщо, як кажуть, з самого початку Василь Іванович (поглянув на свого заступника Василя Корнієнка – Ред.) не було там якоїсь ахінеї... - зазначив Сергій Тулуб.

Фото, Джерело: ПрочеркПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.