Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 На хабарі "погорів" начальника відділу з питань праці Смілянського міськвиконкому

01.03.2012, Просмотрено: 2013, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
В ході реалізації оперативних матеріалів працівниками підрозділу УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області викрито злочинну діяльність заступника начальника управління - начальника відділу з питань праці та охорони праці управління праці та соціального захисту населення Смілянського міськвиконкому, який будучи державним службовцем 5 категорії, використовуючи своє службове становище, вимагав та одержував гроші від громадян.

На хабарі "погорів" начальника відділу з питань праці Смілянського міськвиконкому


Люди скаржилися на те, що цей 54-річний чиновник протягом 2011-2012 років брав хабарі за позитивну здачу заліку щодо знань з охорони праці та подальше сприяння у проходженні навчання і одержання дозвільних документів на проведення робіт підвищеної небезпеки. Оперативники почали спостерігати за держслужбовцем і з'ясували, що інформація має місце – вже з початку лютого він вимагає від громадянина грошові кошти в сумі 2 000 доларів США за здачу заліку та одержання дозвільних документів на проведення робіт підвищеної небезпеки певною особою.

Як повідомив начальник УМВС України в Черкаській області генерал-майор міліції Валерій Дерновий, вчора ласого до чужих грошей чиновника працівниками Управління ДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області затримано «на гарячому» - прямо в його службовому кабінеті саме тоді, коли він без остраху та докорів сумління брав 2 тисячі доларів за свої «послуги».

28.02.2012 року слідчим відділом нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури Черкаської області стосовно держслужбовця порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 368 КК України. Зловмисник затриманий в порядку ст. 115 КПК України.

Створена слідчо-оперативна група. В межах розслідування кримінальної справи вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів протиправної діяльності цього чиновника, а також осіб причетних до вчинення даного злочину.

СЗГ УМВС України
в Черкаській області
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.