Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 На території області проводиться операція "Автомобіль"

25.01.2011, Просмотрено: 2607, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
На території області проводиться операція "Автомобіль"


Уманське ВРЕР
24.01.2011 в м. Умань, при перевірці а/м ГАЗ 52, під керуванням 38 річного жителя м. Умань, вииявлено, що табличка з номером шасі відсутня. Перевірку проводить Уманський МВ.

Шполянське ВРЕР
24.01.2011 в м. Шпола, при перевірці а/м "Фольксваген", виявлено, що в багажному відділенні автомобіля знаходився двигун від а/м Опель, номер, якого знищено кустарно. Перевірку проводить Шполянський РВ.

Смілянська рота ДПС - Городище
24.01.2011 по вулиці Кожевнікова, при перевірці а/м ВАЗ-21099, виявлено, що в районі номера кузова проводились зварювальні роботи та комплектуючі деталі не відповідають року випуску автомобіля. А/м доставлено на спеціальний майданчик тимчасового тримання Смілянського ВДАІ.

Взвод супроводження - м. Черкаси
24.01.2011 по вулиці Хіміків, при перевірці а/м ГАЗ 53, виявлено, що номер кузова та рік випуску автомобіля, не відповідають записам в реєстраційних документах. Складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 121. А/м доставлено на спеціальний майданчик тимчасового тримання ВДАІ м. Черкаси.

Черкаська рота ДПС - Черкаський р-н
24.01.2011 в с. Яснозір"я, при перевірці мотоцикла "ІЖ-Планета", виявлено, що номера складових частин мотоцикла знищені кустарно. Складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 121. Проводиться перевірка.


Теги: ДАІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.