Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 На вулицях Сміли почали патрулювати наряди поліції

10.11.2016, Просмотрено: 1235, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
На вулицях Сміли почали патрулювати наряди поліції. Та ще й із службовими вівчарками. Особливо в таких криміногенних районах як «Богдана», РПЗ та «Шевченко».

На вулицях Сміли почали патрулювати наряди поліції


– То не побачиш поліцейського, а це всюди нишпорять. Чи шукають когось, чи облава – незрозуміло… – дивується дехто з городян.

Нічого дивного, стверджують в обласному управлінні поліції. Просто на території Черкащини протягом листопада проходить комплексне загальнодержавне відпрацювання – оперативно-профілактичні заходи із попередження та розкриття правопорушень.

Збільшено кількість поліцейських нарядів за рахунок додаткового залучення патрульних, національних гвардійців та працівників територіальних відділів поліції.

Задля чого це робиться? Мета одна – попередити грабежі та крадіжки, незаконні заволодіння транспортними засобами, залишеними господарями без нагляду, особливо у темну пору доби, та зробити безпечними будинки, вулиці й публічні місця, де є загроза від зловмисників.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2019 by Kasseler CMS. All rights reserved.