Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 На завершення будівництва центру психологічної допомоги не вистачає 300 тис. грн

10.08.2011, Просмотрено: 1276, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
На завершення будівництва центру психологічної допомоги не вистачає 300 тис. грнУ Смілі не можуть відкрити центр соціально-психологічної допомоги, бо не вистачає 300 тисяч гривень, щоб здійснити оздоблювальні роботи.

Про це повідомила начальник відділу соціальної роботи Черкаського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Лідія Юрченко під час прес-конференції.

«З 2007 року в місті Сміла, будується комунальний заклад - обласний центр соціально-психологічної допомоги. Ми його коротко називаємо «кризовий центр». Це центр, до якого може звернутися будь-яка людина незалежно від того, які саме складні життєві обставини її спіткали. Там 90 днів людина може перебувати на повному забезпеченні, там є де жити, все укомплектовано, закуплена вже і меблі, і побутові прилади. Там є все, але не вистачає трохи грошей, щоб закінчити опоряджувальні роботи. Тому ми не можемо його відкрити », - пояснила Л. Юрченко.

За її словами, протягом п'яти років, поки велося будівництво, було витрачено близько мільйона гривень. Між тим, на оздоблювальні роботи зараз не вистачає 300 тисяч гривень.

«Чекаємо грошей від державного бюджету і не можемо дочекатися, просимо гроші в обласному бюджеті і сподіваємося, що нас почують, бо це дуже необхідно.Для нас це питання є дуже важливим, триває листування, ми намагаємося якимсь чином переконати владу, що це необхідно вирішувати і дуже сподіваємося, що це питання буде вирішено », - підсумувала Л. Юрченко.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.