Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Незаконне відшкодування попереджено

18.02.2011, Просмотрено: 1781, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Незаконне відшкодування попередженоВ результаті проведення комплексу оперативно-перевірочних заходів в рамках операції «Бюджет», за матеріалами працівників відділу податкової міліції Смілянської ОДПІ виявлено факт порушення вимог податкового законодавства службовою особою одного з товариств з обмеженою відповідальністю міста Сміли.

Керівник товариства, зловживаючи службовим становищем, в порушенням вимог Закону України “Про податок на додану вартість” надав до податкового органу декларацію, в якій вказав завідомо неправдиві відомості про від’ємне значення податку на додану вартість, сформованого за рахунок фіктивних (безтоварних) операцій, які фактично не здійснювались та не відображені постачальником у складі податкових зобов’язань.

В результаті таких дій керівник здійснив замах на незаконне отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість на суму більше ніж 800 тис. грн,

По даному факту слідчим відділом управління податкової міліції ДПА в Черкаській області порушено кримінальну справу відносно директора даного товариства по факту замаху на заволодіння коштами зловживаючи службовим становищем.

Ведеться слідство.


Сергій Латенко
начальник штабу
відділу податкової міліції
Смілянської ОДПІ



Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.