Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Новини Смілянської міської ради

20.04.2011, Просмотрено: 2251, Категория: События, Комментарии: 0
У світі мистецтва

Днями у культурно-просвітницькому центрі «Світанкова зоря» відбулася презентаційна виставка творів місцевих художників. Мистецтво пензля наших талантів надзвичайно вразило глядачів. На відкритті виставки була присутня начальник міського відділу культури Ірина Бобошко. Вона поділилася планами щодо створення у місті художнього музею та відкриття виставкового залу культури. Було висунуто пропозицію щодо запровадження «Галереї вихідного дня» на площі біля міського Будинку культури.

Вшануємо героїв

Нараду по підготовці до 25 річниці Чорнобильської катастрофи провів заступник міського голови Петро Некоз. Він дав конкретні розпорядження щодо відзначення грамотами, грошовими винагородами ліквідаторів Чорнобильської АЕС та гідного вшанування героїв, які боролися із страшною трагедією.

Ліміти отримано

Вирішено одну із давніх проблем, що склалася навколо полігону твердих побутових відходів. З 2007 року Сміла не отримувала дозволу та лімітів на вивіз твердих побутових відходів до міського сміттєзвалища. За ініціативи та підтримки міського голови Вадима Решетняка управлінням житлово-комунального господарства було зроблено аналіз діяльності полігону в ході якого встановлено, що існуючий полігон при нормальному господарському використанні може ще довго слугувати для потреб міста. З цього питання розроблено проектну та екологічну документацію, підготовлено науково-екологічну експертизу, яка пройшла перевірку і отримала позитивний висновок в Міністерстві екології та природних ресурсів України. Сформований пакет документів було направлено до управління охорони навколишнього природного середовища в Черкаській області.

4 квітня отримано дозвіл та ліміт на розміщення твердих побутових відходів 4 класу небезпеки в кількості більше 17 тисяч тонн. Все це дасть змогу експлуатувати полігон, щонайменше ще 5 років.

Джерело: http://smila.ck.ua/
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.