Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Новорічна ніч - під кригу провалився автомобіль Mitsubishi «Pajero».

01.01.2011, Просмотрено: 1721, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Новорічна ніч - під кригу провалився автомобіль Mitsubishi «Pajero».


Автомобілі Mitsubishi «Pajero» НЕ плавають - міф спростовано!

30 грудня в Черкасах, було проведено власне дослідження. Вивчались нові фізичні властивості легкового автомобіля Mitsubishi «Pajero», зокрема перевірялися його позашляхові можливості у подоланні водних перешкод як то річка Дніпро в районі вулиці Героїв Дніпра.

На відміну від «Дуболомів», де усі досліди супроводжуються авторитетним коментарем, із зазначенням механізмів дії фізичних сил, черкаський дослід базувався без необхідних розрахунків чи то припущень виключно на голому ентузіазмі та впевненості у потужності конструкції та двигуна автомобіля. Керівник проекту він же власник автомобіля був переконаний у позитивному результаті, тому дуже здивувався коли він не співпав із дійсністю.

Господарю автомобіля поталанило, що двотонний автомобіль мабуть краще за власника розуміючи небезпеку провалився під кригу за кілька метрів від берега, ледве виїхавши на Дніпро.

Власник автомобіля спробував власними силами витягти автівку на берег. Проте, попри анонсовані позашляхові властивості автомобіля йому це не вдалося. Довелось автомобілісту звертатися по допомогу до рятувальників та їх більш потужної техніки. Витягувати двох тонний автомобіль з крижаної пастки прибули спеціалісти інженерної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення. За допомогою рятувального автомобіля із потужною лебідкою о 16:45 позашляховик опинився на березі. Подякувавши рятувальникам за оперативні та професійні дії, 30 річний водій пообіцяв сумнівних досліджень на кризі більше не проводити.

Це не перший випадок коли автомобілісти виїжджають на кригу. За останні три роки таких випадків лише в межах Черкас було 5. Під водою опинялися « Mercedes», «SUBARU», «Daewoo», «ОPEL» та «УАЗ» відтепер цей модельний ряд поповнився ще й «Mitsubishi».

http://www.gumns.ck.ua/content/1628/index.html
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.