Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Нововведення в податковій службі

20.07.2012, Просмотрено: 3403, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Нововведення в податковій службіНещодавно за «круглим столом» зібралися представники міської та районної влади, представники податкової служби та місцеві приватні підприємці. Зібрання ініціювали податківці в зв’язку з чималою кількістю нововведень в роботі податкової служби.

Останнім часом податкова служба успішно перетворюється із фіскального органу на сервісну службу. Про це гучно заявляють на Всеукраїнському рівні, про це ведуть розмову і безпосередньо у регіонах. На зустрічі за «круглим столом» у стінах залу засідання Смілянського виконавчого комітету підприємці також поцікавилися роботою податкової служби.

На засіданні присутній був завідувач сектору із засобами масової інформації та громадськістю Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Василь Жук, який доповів, що триває робота по створенню центру з обслуговування платників податків, основними функціями якого буде роз’яснювальна та консультативна допомога. Проте вже сьогодні працівники інспекції активно працюють над впровадженням нововведень. Так кожен бажаючий може звернутись до податкової служби та цілком безкоштовно отримати ключ електронного цифрового підпису.

Говорили і про зменшення кількості невиїзних податкових перевірок, про сервіс «Пульс податкової», який забезпечує зворотній зв’язок податкової з громадськістю.
Важливість проведення спільних зустрічей за «круглим столом» підприємців, податківців та представників влади зазначив заступник Смілянського міського голови Юрій Студанс. Він також вказав на спільну мету податкової та влади – наповнення державного та місцевого бюджетів.

Всі сторони зустрічі впевнені що це не останній «круглий стіл», а початок нової та плідної співпраці.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
Смілянської ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.