Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Оформити податковий кредит можна не пізніше 3 травня

21.04.2011, Просмотрено: 1785, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Оформити податковий кредит можна не пізніше 3 травняДПА в Черкаській області нагадує: оформити податковий кредит можна не пізніше 3 травня. Шановні громадяни, якщо Ви бажаєте отримати податковий кредит у 2011 році нагадуємо, що згідно з нормами Податкового кодексу, слід подати річну податкову декларацію про доходи за 2010 рік до податкової інспекції за місцем проживання (відповідно до реєстрації у паспорті) до 1 травня.

Крім того, якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкового кредиту за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Податковий кредит – це сума витрат, на яку дозволяється зменшення суми загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого року.

До складу податкового кредиту включаються фактично понесені витрати, підтверджені громадянином документально, зокрема, частина суми процентів за іпотечним кредитом; сума коштів, сплачених громадянином за навчання, як самого громадянина, так і члена його сім'ї першого ступеня споріднення.

Крім того, включаються витрати на сплату страхових внесків, страхових премій та пенсійних внесків страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, банку, за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом із недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський пенсійний депозитний рахунок, на пенсійні вклади як самого громадянина, так і члена його сім'ї першого ступеня споріднення.

У податковий кредит також включаються витрати на штучне запліднення; оплата вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини; суми коштів, сплачених платником податку у зв'язку з переобладнанням належного йому транспортного засобу з використанням у вигляді сумішевого моторного палива, біоетанолу, біодизеля, стислого і зрідженого газу, інших видів біопалива.

Включаються також суми витрат платника податку на сплату витрат на будівництво (придбання) доступного житла, в тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та відсотків по ньому.

Підставою для включення платником податку до податкового кредиту сум витрачених коштів є наявність відповідних платіжних розрахункових документів, що підтверджують сплату коштів, зокрема платіжне доручення на безготівкове перерахування коштів; квитанція банку чи відділення зв'язку; довідка працедавця, який за дорученням платника податку здійснював перерахування сум коштів із одержуваної ним заробітної плати, тощо.

При цьому у платіжному документі має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові платника податку, який претендує на податковий кредит.

Податковий кредит може бути нарахований виключно громадянам України, які мають присвоєний індивідуальний ідентифікаційний номер.

Запрошуємо Вас задекларувати свої доходи, отримані протягом 2010 року, та скористатися, наданим Вам законодавством, правом на податковий кредит!
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.