Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Охоронець хліб заводу "виніс" майже 1000 кг металобрухту

16.01.2012, Просмотрено: 1472, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції звернувся приватний підприємець, житель одного з сіл району та повідомив, що підозрює свого робітника, який працює охоронцем хлібзаводу в систематичних крадіжках. Працівники міліції уважно вислухали потерпілого та почали перевірку отриманої інформації, яка в подальшому знайшла своє підтвердження.

Охоронець хліб заводу "виніс" майже 1000 кг металобрухту


Як з'ясували працівники міліції, охоронцем заводу виявися 43-річний житель села Ротимистрівка. Чоловік вже не один рік систематично з’являвся на території підприємства, хоча ніякого відношення до нього взагалі не мав. Як колишні так і нові господарі не звертали на нього уваги, адже чоловік був досить конфліктний і щоб запобігти сутичкам його не чіпали. Коли новий господар отримав усі документи на володіння заводом, який був у занедбаному стані, то вирішив створити на його території пилораму, а не потрібні споруди розібрати на матеріал та продати. Саме тоді підприємець і вирішили використати з користю постійне перебування конфліктного «гостя» на території заводу - запропонував йому посаду охоронця. Але він і не здогадувався, що саме це й було потрібно чоловікові. Залишаючись вночі на території колишнього заводу на самоті, новоспечений охоронець потроху виносив усякі металеві дрібнички, які лежали на території підприємства. А коли на завод прибули робітники та почали розбирати споруди і вирізати металеві конструкції, чоловік зазіхнув на більш цінний крам: спочатку з території заводу зникла велика кількість металевого «кутника», загальна вага якого перевищувала 300 кілограм. Через деякий час господар виявив, що зник розрізаний на частини металевий димар, вага якого складала 400 кілограмів. Потім з пилорами дивним чином зник один кубометр необрізаної соснової дошки. Власник заводу не міг збагнути яким чином зникають матеріальні цінності, адже підприємство постійно охороняється, доки не дізнавися від одного з робітників про те що, охоронець запевняє усіх, що він є власником даного заводу і все що знаходиться на цій території належить саме йому. Робітник розповідав, як нещодавно охоронник вивіз з території заводу два великих металевих баки запевнивши всіх, що вони належать йому. Уважно вислухавши свого працівника, підприємець зрозумів, що саме охоронник стоїть за всіма крадіжками, які були скоєні з території заводу. Підприємець негайно звернувся до правоохоронців.

Зібравши необхідні речові докази та покази свідків, працівники міліції затримали зловмисника. За фактом крадіжок слідчий відділ Смілянського міськвідділу міліції порушив кримінальну справу за частиною 3 статті 185(Крадіжка) Кримінального кодексу України. Під час проведення досудового слідства, зловмисник всіляко намагався ввести слідчого в оману, стверджуючи, що господарі самі дозволяли брати йому викрадені речі, і що саме він і є власник заводу, але зрозумівши, що вилучені речові докази та покази свідків діють не на його користь, врешті у всьому зізнався.

Суд, вивчивши усі обставини справи та врахувавши те, що підсудний раніше не мав проблем із Законом та зобов'язався відшкодувати завдані збитки у повному обсязі, присудив останньому покарання у вигляді умовного терміну. Тож тепер чоловік зрозуміє, що за кожен свій незаконний крок доведеться відповідати у повному обсязі та за усією суворістю Закону.

СЗГ УМВС України
в Черкаській області
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.