Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Операція - Новорічна ялинка - розпочалась

24.12.2010, Просмотрено: 2157, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Новорічна ялинкаОдним з атрибутів новорічних свят є – ялинка. Саме на грудень припадає найбільша вирубка хвойних дерев. Законодавством дозволено спеціальне вирощування ялинок у визначених шкільках, де висаджуються ці дерева та зрубуються у віці не менше 5 - 6 років, але більшість прагне незаконним методом заволодіти цією пухнастою красунею. З метою запобігання незаконній вирубці хвойних дерев працівниками міліції та екологічною службою проводяться спільні рейди.

Правоохоронцями, починаючи з 23 грудня 2010 року проводиться спеціалізована операція «Новорічна ялинка», яка націлена на попередження вирубки та реалізації хвойних дерев. Всього по Черкаській області до операції залучено більше 500 співробітників правоохоронних органів. Основні зусилля покладені на співробітників патрульної служби, дільничних інспекторів міліції та спецпідрозділу «Беркуту». Також в проведенні операції правоохоронцям допомагають діючі на території області громадські формування.

Новорічна ялинка


В Черкаському та Смілянському районі створено по 2 мобільні групи, які щоденно з 9.00 до 17.00 години проводять перевірки по обласному центру. За період перевірок вартові правопорядку будуть відпрацьовувати ринки, торгівельні майданчики, місця стихійної торгівлі. Біля лісових масивів виставлено 71 заслін і перевірено 1482 автотранспортні засоби. Близько 40 осіб піддано адміністративному покаранню за вирубку та реалізацією хвойних дерев. У браконьєрів вилучено – 218 хвойних дерев, на загальну суму 8720 гривень.

Новорічна ялинка


Ялинки, законно вирощені, зрубані та привезені на торгівельну точку мають особливості, які допоможуть покупцю зробити правильний вибір. По-перше: на зрубі має бути спеціальне клеймо, яке й вказує на те, що ялинка була законно вивезена з лісництва, хоча зловмисники зараз дуже часто підробляють знак, або спеціально забруднюють зріз. По-друге: покупець маєте право попросити продавця пред’явити документи на продукцію (хвою) – це товарна гарантія на закупку ялинки; документ про радіологічний стан (на виявлення екологічної чистоти дерев); дозвіл на розміщення об’єкту на торговій точці.

ВЗГ УМВС України
в Черкаській області
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.