Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Операція "Автомобіль" триває…

28.01.2011, Просмотрено: 2554, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Операція "Автомобіль" триває…


Нагадаємо з 25.01.2011 року на території області ДАІ проводить операцію Автомобіль. В ході операції вже затримано та доставлено на спеціальні майданчики 15 автомобілів, у яких виявлено порушення ТЗ. Також в ході операції затримано 2 авто, які було оголошено в розшук.

м. Звенигородка
26.01.2011 на а/д Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, в с. Озірна, затримано а/м БМВ-525, без д/н, під керуванням 44 річного жителя м. Звенигородка, який знаходиться на території України з порушенням митного законодавства. Автомобіль доставлено на спеціальний майданчик тимчасового утримання.

м. Городище
26.01.2011 по вулиці Миру 38, при перевірці пункту розукомплектування, виявлено а/м "Опель Вектра", без державного номеру, який знаходиться на території України з порушенням митного законодавства.

м. Черкаси
26.01.2011 на перехресті вулиць Благовісної та Паризької Комуни затримано а/м "Сітроен", під керуванням 47 річного жителя м. Черкаси, який оголошено в розшук Придніпровським ДВС. Автомобіль доставлено на спеціальний майданчик тимчасового утримання.

м. Тальне
26.01.2011 в м. Тальне затримано а/м "Фольксваген Туарег", під керуванням 25 річного жителя м. Тальне, який оголошено в розшук Тальнівським ДВС. Автомобіль доставлено на спеціальний майданчик тимчасового утримання.

Канівський р-н
26.01.2011 в с. Ліпляве, при перевірці а/м "Форд Сієра", виявлено, що номер кузова на автомобілі вварено кустарним способом. Проводиться перевірка. Автомобіль доставлено на спеціальний майданчик тимчасового утримання.

Христинівський р-н
26.01.2011 в с. Сичівка, при перевірці а/м ГАЗ-3307, що належить ВАТ "Христинівський маслозавод", виявлено, що ідентифікаційна табличка з номером кузова відсутня. Проводиться перевірка. Автомобіль доставлено на спеціальний майданчик тимчасового утримання.
Теги: ДАІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.