Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Операція "самоліквідація" підприємці масово закриваються

06.03.2011, Просмотрено: 3017, Категория: События, Комментарии: 3
Операція \"самоліквідація\" підприємці масово закриваютьсяО 9 годині ранку в коридорах Черкаського міськвиконкому вже затісно. Десятки підприємців прийшли писати заяви про припинення підприємницької діяльності. Серед них і черкащанка Наталія Тупіцина, яка до цього п'ять років торгувала продуктами дитячого харчування на базі "Бакалія".

- Зараз практично неможливо займатися бізнесом. Торгівля впала, а вартість оренди та комунальні платежі значно зросли. Крім податку, з початку року доводиться ще платити більше 300 грн. до Пенсійного фонду України. От і виходить, що все зароблене доводиться витрачати на податки, оренду і так далі. А останнім часом навіть зарплату працівнику не було чим платити. Тому мені легше закритись і піти самій працювати продавцем, - розповідає Наталія Тупіцина.
За словами державного реєстратора-начальника управління з питань державної реєстрації суб'єктів господарювання Черкаського міськвиконкому Наталії Святченко, зараз кількість підприємців, які бажають припинити підприємницьку діяльність, зросла більш ніж удвічі порівняно з відповідним і періодом минулого року.

- Коли торік у листопаді тільки почалися розмови про Податковий кодекс, одразу зросла кількість підприємців, які вирішили закрити бізнес. А вже з початку року підприємці почали закриватись масово. Лише за січень цього року про своє бажання закритись заявило 276 підприємців, хоча у січні минулого року таких було лише 104. У коридорах постійні черги; три державні реєстратори ледве справляються з навалою підприємців, - зазначає Наталія Святченко.

Проте пік закриття підприємців ще попереду, оскільки відповідно до законодавства з моменту подачі заяви про припинення підприємницької діяльності до погашення свідоцтва про реєстрацію має минути не менше двох місяців. Зараз закриваються ті підприємці, які написали заяви у листопаді. А підприємці, які нині заявили про своє бажання припинити займатися бізнесом, офіційно закриються не раніше квітня.
Крім того, як зазначає голова Черкаської міської профспілки підприємців "Солідарність" Ольга Ракова, значна кількість підприємців хоча й не закривається, але вже фактично припинила свою діяльність. Вони попереходили зі спрощеної на загальну систему оподаткування. Оскільки діяльності ніякої не ведуть, то здають "порожні" звіти та не платять податки.

- Частина підприємців зараз змушена торгувати нелегально, адже жити за щось треба. Оскільки вони не можуть платити за оренду, податок та єдиний соціальний внесок, їм доводиться ховатися від податкової і торгувати на зупинках, площах та перехрестях. Замість того, щоб сприяти у створенні бізнесу, держава змушує людей закриватись або йти в тінь, - вважає Ольга Ракова.

Михайло Малінін
[email protected]Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

avatar
Цитировать

Гость написал(а):

07.03.2011 | ICQ: ---
Я считаю это правильно, что подымают налог... С учетом того что последние 5-10 лет мы только и умеем "купить-перепродать" - залезли в такую яму. Пора этому положить конец...

--------------------

avatar
Цитировать

Гость написал(а):

09.03.2011 | ICQ: ---
Сразу видно недалекого человека, хотелось бы поинтересоваться кем Вы работаете уважаемый. Есть дельное предложение в виде эксперимента откройте сейчас свой бизнес и продержитесь хотя бы год оплачивая нанятых работников. Не обязательно торговля - попробуйте производство (там вообще ужас).
После этого будите рассуждать со знанием дела. Я 15 лет занимаюсь как вы говорите купи продай - поверьте не так просто это дело в нашей стране.

--------------------

avatar
Цитировать

Гость написал(а):

09.03.2011 | ICQ: ---
Цитата
Я 15 лет занимаюсь как вы говорите купи продай - поверьте не так просто это дело в нашей стране.
А я и не говорю что этолекго. Просто уже привыкли - поехали в Одессу или в Хмельницкий накупили китайского шерпотрепа по 30-50 грн, а у себя продаем с наценкой 100-200% (и не надо только рассказывать что таких наценок нет). А по поводу производства - это не под силу ЧП, нужны большие капиталовложения и связи.
Цитата
Сразу видно недалекого человека
поверте я одно время был ЧП, занимался фото услугами и фото товарами, по этому не понаслышке об этом знаю.
Я понимаю нынешних ЧП - не чего не делая(в плане производства) там купил тут продал, заработал $, заплатил налог 200 грн. с выручки 10 000 грн и доволен.
К хорошему привыкаем быстро.

--------------------

Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.