Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Операція "Урожай-2011" триває

22.07.2011, Просмотрено: 1881, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Операція \\"Урожай-2011\\" триваєЯк передбачено Податковим кодексом України, органи державної податкової служби є контролюючими органами щодо податків, які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, а також стосовно законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи Державної податкової служби України.

Органами стягнення є виключно органи державної податкової служби, які уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу в межах їх повноважень, а також державні виконавці в межах своїх повноважень.

Сплата податків має своєчасно здійснюватись в межах законодавчих норм всіма без виключення суб’єктами господарювання. Важливою ланкою в частині сплати податків також є галузь сільського господарства, особливо - на етапі збирання врожаю сільськогосподарськими товаровиробниками. Тому проведення операції «Урожай-2011» податковими органами області та безпосередньо Смілянською ОДПІ - сьогодні актуально.

Результати, як кажуть, не забарилися. Так, при здійсненні обстежень сільськогосподарських угідь в селах Смілянського району податківцями виявлено та легалізовано 69 найманих осіб. Дані особи виконували найрізноманітніші сільськогосподарські роботи: підживлення озимих зернових аміачною селітрою тракторами; посів ярого ячменю, кукурудзи та сої; вносили гербіциди на пшеничних полях; підсобні роботи на складах; ремонт сільськогосподарської техніки, інші допоміжні роботи.

Навіть такі відповідальні роботи як збір врожаю комбайнерами та роботу трактористів, як виявленно, нелегально виконували 18 осіб.

Також проводиться робота щодо залучення громадян до декларування доходу від продажу неподатковим агентам сільгосппродукції у 2010 році, вирощеної на земельних ділянках, наданих для ведення особистого селянського господарства. На даний час до податкової інспекції подано 61 декларацію, де задекларовано майже 18 тис. грн. доходу та сплачено майже 3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Залучено до оподаткування трьох фізичних осіб, які надавали послуги по оранці городів громадянам. Такими особами задекларовано доходів на суму 6 тис. грн. та сплачено майже 1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Операція «Урожай-2011» триває. Смілянські податківці рекомендують роботодавцям легалізувати працю всіх найманих осіб, адже від цього залежить робота в рамках чинного законодавства та соціальна захищеність таких найманих осіб.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.