Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Оштрафовано ТОВ "Сміла Енергоінвест" за зловживання монопольним становищем

14.12.2011, Просмотрено: 1636, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало товариство з обмеженою відповідальністю "Сміла Енергоінвест" на 35 тис. грн. за зловживання монопольним становищем.

Оштрафовано ТОВ «Сміла Енергоінвест»


Як з'ясувало Відділення, товариство не укладало зі споживачами (населенням) договори про надання послуг з централізованого опалення, що суперечить постанові Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, та може призвести до порушення прав споживачів. У ході перевірки також було виявлено, що ТОВ "Сміла Енергоінвест" встановило необґрунтовану вартість послуги з видачі технічних умов на від'єднання від мереж централізованого опалення. Товариство усунуло порушення та сплатило штраф до Державного бюджету України.

ПРЕС-СЛУЖБА ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.