Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Переможницею конкурсу Пані Черкащина-2010 стала смілянка (додано Фото)

16.12.2010, Просмотрено: 1691, Категория: Культура, Комментарии: 0
Пе­ре­мож­ни­цею кон­кур­су Па­ні Чер­ка­щи­ни-2010 ста­ла смілянка5 грудня в Обласній філармонії міста Черкас, відбувся фестиваль успіху та краси Пані Черкащина-2010

Час­ти­на кош­тів ви­ру­че­них із про­да­жу квит­ків, а саме – 50% було спрямовано на підтримку лікування керівника модельного агентства Мирослава та Школи краси Гармонія Ірини Малицької, яка важко хворіє.

Переможницею конкурсу і володаркою титулу "Пані Черкащина-2010" стала дівчина з міста Сміла Тетяна Кучеренко. Першою віце-пані Черкащини та пані глядацьких симпатій було обрано черкащанку Ольгу Демуру. Інші сім учасниць без титулів також не залишилися – серед них заохотили і двох киянок, які отримали перемогу в номінаціях "Пані Черкащина-OPEN" та "Віце-пані Черкащина-OPEN".

Стиль панянок забезпечували дизайнери Олена Надточій та Аліна Карлінська, магазин одягу "Дженіфер" та дизайн-студія "Ательє". Ведучою вечора була Ольга Касьянова.

– Я щас­ли­ва, хоч і взя­ла участь у кон­кур­сі спон­тан­но, – ді­лить­ся емо­ці­я­ми пе­ре­мож­ни­ця кон­кур­су Те­тя­на Ку­че­рен­ко. – Про­лу­нав дзві­нок від да­вньої зна­йо­мої і ко­ле­ги по мо­дель­но­му біз­не­су Іри­ни Ма­лиць­кої із про­по­зи­ці­єю взя­ти участь у кон­кур­сі «Па­ні Чер­ка­щи­ни — 2010». З нею я поз­на­йо­ми­ла­ся дав­но. Ще нав­ча­ю­чись у ЧНУ ім. Б. Хмель­ниць­ко­го на пси­хо­ло­га, я ор­га­ні­зо­ву­ва­ла сту­дентсь­кі кон­кур­си кра­си. Са­ме то­ді ме­ні й зап­ро­по­ну­ва­ли поп­ра­цю­ва­ти з більш дос­від­че­ною ор­га­ні­за­тор­кою.

Для Тетяни Кучеренко така перемога в конкурсі краси – перша, хоча жінка багато років працює топ-моделлю, фах якої опанувала в столиці.

Інформація:

Те­тя­на Ку­че­рен­ко - 28-річ­на пе­ре­мож­ни­ця має ус­піш­ний біз­нес у Смі­лі – мо­дель­не агентс­тво, двох до­не­чок: стар­ша, 11-річ­на та 6-річ­на Ка­тя.

Пані Черкащина-2010
Пані Черкащина-2010
Пані Черкащина-2010
Пані Черкащина-2010
Пані Черкащина-2010
Пані Черкащина-2010
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.