Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Першачки завітали до податківців

19.12.2011, Просмотрено: 1355, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Найширший кругозір у своєму житті людина отримує у дитинстві, коли вона з дитячого садочка іде до школи у перший клас. Маленьким школярам менше залишається часу для дитячих ігор, а все більше необхідно ознайомлюватись з більш дорослим самостійним та відповідальним життям. Наприклад, пізнати стосунки людини з людиною в професії.

«Професії людей «Людина-людина» - такою була тема «відкритих дверей» в рамках заходів Європейської, Євроатлантичної інтеграції України та виховання молодого покоління для допитливих 25-ти учнів першого класу Смілянської загальноосвітньої школи № 4, які на чолі з класним керівником Ніною Іванівною Хільченко завітали на минулому тижні до Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції.

Першачки завітали до податківців


Перед допитливими очима малюків-першокласників відкрилося багато невідомого. Вони познайомилися з першим заступником начальника інспекції Вікторією Григорівною Шевченко та працівниками декількох відділів інспекції, а також функціями, які вони виконують.

Першачки завітали до податківців

При спілкуванні маленькі учні з’ясували, що без гарного знання математики та української мови не зможуть стати податківцями, адже ця спеціальність вимагає багато знань в різних галузях народного господарства. А ще діти гарно засвоїли, що професії податківця характерно те, що, окрім роботи з комп’ютерною технікою, доводиться багато спілкуватися з іншими людьми, що вимагає дотримання високої культури спілкування.

Першачки завітали до податківців


Дитячій безпосередності та цікавості не було меж. Важливо зазначити, що юні майбутні платники податків вразили податківців своєю дисциплінованістю, цікавістю і навіть знанням іноземної мови.

Повернувшись до своєї школи, діти переглянули мультфільм «Місто мрії», який презентували працівники відділу масово-роз’яснювальної роботи на чолі з начальником відділу Василем Жуком.

Першачки завітали до податківців

Насичений навчальний день юних майбутніх платників податків залишив багато вражень, якими вони активно ділилися між собою та з класним керівником.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.