Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Підприємці дізналися про спрощену систему та подивились мультфільм

12.12.2011, Просмотрено: 1525, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Підприємці дізналися про спрощену систему та подивились мультфільмОдночасно з приходом зими приватні підприємці Сміли мали нагоду на семінарі, який відбувся у приміщенні міського будинку культури, ознайомитись з умовами спрощеної системи оподаткування на 2012 рік відповідно до змін в Податковому кодексі України на підставі Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності». Перед семінаром присутні переглянули мультфільм про податки «Місто мрії».

На семінарі виступили провідні спеціалісти відділів податкової інспекції. На запитання присутніх виступаючими було надано відповіді.

мультфільм

Варто зазначити, що зміни до Податкового кодексу України тягнуть за собою інші додаткові зміни щодо застосування спрощеної системи оподаткування: форма заяви, форма книги ведення обліку та інше.

мультфільм

Як передбачено законом заяву на спрощену систему оподаткування суб’єкти господарювання, і юридичні, і фізичні особи, на 2012 рік зможуть подати не пізніше 25 січня 2012 року та отримати Свідоцтво про сплату єдиного податку до 1 червня 2012 року.

Фіксовані патенти та Свідоцтва про сплату єдиного податку старого зразку будуть дійсними у цей же період до їх повної заміни новими Свідоцтвами про сплату єдиного податку.

На семінарі податківці наголосили про необхідність визначення кожного підприємця щодо віднесення його до однієї з трьох груп застосування спрощеної системи оподаткування, оскільки це залежить від багатьох факторів, на які варто звернути особливу увагу.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.